Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cersaie 2014 - zobacz relację z otwarcia targów [wideo]

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 24 wrz 2014 10:16
Cersaie 2014 - zobacz relację z otwarcia targów [wideo]

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z pierwszych godzin otwarcia targów Cersaie 2014. Na jedną z największych imprez branży ceramicznej i wyposażenia łazienek zjechało setki wystawców i tysiące zwiedzających.

REKLAMA

Cersaie 2014 to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wyposażenia łazienek. W tym roku w wydarzeniu uczestniczy 942 wystawców z 38 krajów. To 41 firm i 3 kraje więcej, niż w roku ubiegłym. Dominują oczywiście wystawcy włoscy, ale 339 z tej grupy to firmy spoza półwyspu apenińskiego. Najwięcej, bo aż 508 firm to producenci płytek ceramicznych (236 to firmy spoza Italii), a 275 firm zajmuje się produkcją mebli łazienkowych. Pojawią się też firmy reprezentujące branże instalacyjną, surowych materiałów oraz producenci narzędzi dla sektora ceramicznego. Z Polski na targi wybrały się się m.in. Ceramika Paradyż, Ceramika Końskie, Defra, Glasspoint-Krzemień, MCJ, Elita oraz Polcolorit. 

Ceremonię otwarcia targów przeprowadziła minister Maria Elena Boschi oraz prezydent konfederacji Confindustria Giorgio Squinzi.

Źródło: kanał YouTube BolognaFiere 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA