REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cersaie już za kilka dni - w Bolonii pokaże się 874 wystawców

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 23 wrz 2015 08:33
Cersaie już za kilka dni - w Bolonii pokaże się 874 wystawców
fot. Cersaie 2015

28 września rozpoczną się międzynarodowe targi Cersaie. Po raz drugi w historii na targach wystawcom przyznane zostaną nagrody ADI Ceramics Design Award.

REKLAMA

ADI Ceramics Design Award to nagroda za innowacyjny design we włoskim sektorze ceramicznym, przyznawana przez organizatora targów we współpracy z ADI – stowarzyszeniem włoskiego wzornictwa przemysłowego.

W ciągu pierwszych dwóch dni targowych, włoscy eksperci od designu – Silvia Stanzani (projektant), Oscar G. Colli (współzałożyciel magazynu Il Bagno Oggi e Domani) i Carlo Branzaglia (prezes ADI Emilia Romagna) – oceniać będą wystawione płytki i wyposażenie łazienek. Jury wybierze te, które najbardziej skutecznie łączą innowacyjność z doskonałością projektową.

Produkty wybrane w ciągu tych dwóch dni zostaną zakwalifikowane do projektu ADI Index 2016, corocznej publikacji ADI zawierającej najlepsze przykłady włoskiego designu wprowadzone do produkcji w danym roku. Ceremonia prezentacji laureatów drugiej edycji ADI Ceramics Design Award odbędzie się 30 września o godz. 14.00 na terenie wystawy Cer-Stile w hali 30.

W internetowym katalogu wystawców Cersaie są na dziś zarejestrowane 874 firmy, w tym siedem z naszego kraju: Ceramika Paradyż, Ceramika Końskie, Cerrad, Defra, Glasspoint, MCJ oraz Polcolorit.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA