REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cersaie niemal wyprzedane na 4 miesiące przed targami!

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 05 cze 2017 12:19
Cersaie niemal wyprzedane na 4 miesiące przed targami!
Fot. Cersaie 2016

Na cztery miesiące przed rozpoczęciem tegorocznych targów płytek i wyposażenia łazienek Cersaie, targi są niemal całkowicie wyprzedane - miesiąc wcześniej niż w analogicznym okresie w ubiegłym roku.

REKLAMA

Wyprzedane miejsca obejmują przestrzenie poświęcone płytkom ceramicznych i innym materiałom okładzinowym, obszar przeznaczony na stoiska producentów oferujących barwniki i szkliwa do płytek oraz przestrzenie na świeżym powietrzu - w sumie obszar, którego powierzchnia przekracza 102% ubiegłorocznej powierzchni.

Sekcja z meblami łazienkowymi - drugim najważniejszym segmentem Cersaie - również cieszy się ogromną popularnością wśród wystawców. Na ten moment zarezerwowane jest już 97% dostępnej przestrzeni, trwają również negocjacje dotyczące zagospodarowania ostatnich wolnych przestrzeni.

W sumie, ok. 150 włoskich firm i międzynarodowych przedsiębiorstw z tego segmentu weźmie udział w tegorocznej imprezie. Tegoroczna edycja zamierza pokonać ustalony w ubiegłym roku rekord umiędzynarodowienia imprezy (wówczas w Bolonii wystawiło sie 852 firmy z 43 różnych krajów). 

35. edycja targów Cersaie odbędzie się w dniach 25-29 września 2017 roku w Bolonii.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA