Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cersaie pod koniec września. Po raz pierwszy razem z Bologna Design Week

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 05 cze 2015 09:07
Cersaie pod koniec września. Po raz pierwszy razem z Bologna Design Week
fot. Cersaie

28 września, w Bolonii rozpocznie się kolejna edycja międzynarodowych targów Cersaie. W tym roku po raz pierwszy, częściowo równolegle do targów, odbędzie się Bologna Design Week.

REKLAMA

Bolonia w tym roku z końcem września zaprasza nie tylko na targi Cersaie. Od środy 30 września do soboty 3 października w Bolonii potrwa pierwsza edycja Bologna Design Week (BDW). Jak podczas każdej imprezy towarzyszącej targom wzorniczym, Bologna Design Week obfitować będzie w szereg wydarzeń wydarzeń kulturalnych i promujących design. Na terenie miasta odbędą się szkolenia, prezentacje i spotkania.

Koncepcja Bologna Design Week została stworzona przez YOUTOOL // design of of the box – sieć profesjonalistów z branży handlowej, którzy pragną wykorzystać potencjał Bolonii i promować miasto. BDW został pomyślany jako impreza cykliczna, odbywająca się raz w roku, uatrakcyjniająca kulturalną ofertę miasta, łącząca tradycję i innowacje.

Oprócz wielu atrakcji i eventów, Bologna Design Week zaoferuje uczestnikom przewodnik, który będzie prowadzić przez biura projektowe, powierzchnie handlowe i kluby, gdzie znani i wschodzący projektanci zaprezentują prototypy i produkty.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA