REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cevisama 2018 z nowym pawilonem

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 sty 2018 10:41
Cevisama 2018 z nowym pawilonem
Fot. Feria Valencia

Za niespełna miesiąc, w dniach 5-9 lutego w hiszpańskiej Walencji odbędą się jedne z najważniejszych targów płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek w Europie, Cevisama. Organizatorzy przygotowali nowy pawilon.

REKLAMA

Niespełna miesiąc pozostał do hiszpańskich targów płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, Cevisama. Organizatorzy przygotowali dla gości wydarzenia kilka znaczących zmian. Już w sierpniu ubiegłego roku zapowiadali, że ich priorytetem będzie zwiększenie udziału w imprezie architektów i projektantów z całego świata. Niedawno ogłosili również pojawienie się nowego, dziewiątego pawilonu na terenie targów.

Pawilon 6B ma być jedną z priorytetowym lokalizacji. Usytuowany będzie w sąsiedztwie Północnego Forum - głównego wejścia na teren targów, położonego w najbliższej odległości od przystanków transportu publicznego.

Pawilon sąsiaduje jednocześnie z salą koncertową Feria Valencia, Salón de Actos, w której odbędą się sesje Architecture and Design Forum oraz Cevisama Lab - dwóch wydarzeń, które w kontekście nacisku, jaki organizatorzy kładą w tym roku na udział designerów i architektów w targach, mają priorytetowe znaczenie. To z kolei dodatkowo podkreśla rangę nowej lokalizacji. 

W Pawilonie 6B znajdą się również punkty akredytacyjne dla prasy i nabywców. Będzie on także miejscem spotkań zagranicznych gości, zwłaszcza z Europy i USA, będących docelową grupą Cevisama Business Club 2018.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA