REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Co ciekawego działo się na polskiej scenie architektonicznej w 2015 roku?

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 21 gru 2015 10:06
Co ciekawego działo się na polskiej scenie architektonicznej w 2015 roku?
fot. Shutterstock

Rusza ósma edycja plebiscytu Polska Architektura XXL, organizowanego przez Grupę Sztuka Architektury. Internauci mogą zgłaszać najciekawsze projekty, które pozostawiły trwały ślad w polskiej przestrzeni.

REKLAMA

Redakcje wortali zrzeszonych w Grupie Sztuka Architektury od 15 grudnia 2015 do 24 stycznia 2016 roku będą zbierały informacje o najciekawszych projektach publicznych i prywatnych zrealizowanych w 2015 roku. Wyniki tych poszukiwań zostaną po 4 lutym 2016 poddane pod głosowanie internautów oraz profesjonalnego jury.

- To już ósma edycja plebiscytu, którego ambicją jest pokazanie możliwie szerokiego spektrum dokonań polskiej architektury. Z tego punktu widzenia nasze podsumowanie jest najbardziej obszernym i systematycznym tego typu wydarzeniem na polskim rynku Zapraszamy po raz kolejny do zaprezentowania swoich dokonań w ubiegłym roku - powiedział prof. Krzysztof Sołoducha, redaktor naczelny Grupy Sztuka Architektury.

Jak zgłosić realizację?

Żeby zgłosić projekt wystarczy założyć, w dziale Społeczność na jednym z trzech wortali wizytówkę pracowni lub dodać do już istniejącej wizytówki galerię proponowanej realizacji z dopiskiem „Polska Architektura XXL 2015 + nazwa województwa”. Najciekawsze propozycje zostaną przez redakcję opisane i uwzględnione przy konstrukcji listy poddanej pod głosowanie.

Eksperci plebiscytu Polska Architektura XXL

Tradycyjnie już laureaci konkursu wybrani zostaną dwutorowo: będą wśród nich faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem internetu oraz zwycięzcy wskazani przez profesjonalne jury wyłonione spośród zwycięzców poprzednich edycji plebiscytu Polska Architektura XXL.

Zwycięzcy Plebiscytu Polska Architektura XXL zostaną nagrodzeni specjalnymi dyplomami oraz będą mieli możliwość zaprezentowania swojego projektu szerokiej publiczności na specjalnie z tej okazji zorganizowanym webinarium.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA