REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Co na ISH 2017 pokaże Viega?

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 03 marz 2017 09:46
Co na ISH 2017 pokaże Viega?
Połączenie minimalistycznego designu z najwyższym poziomem funkcjonalności: nowe płytki Visign for More 105 i Visign for Style sensitive zdobyły już prestiżową nagrodę „Design Plus powered by ISH“. Fot. Viega
Co na ISH 2017 pokaże Viega?
Co na ISH 2017 pokaże Viega?

Podczas najważniejszej tegorocznej imprezy branżowej, która odbędzie się w dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem, firma Viega zaprezentuje swoje kompetencje z obszaru techniki instalacyjnej i nowoczesnego wzornictwa.

REKLAMA

Wśród licznych nowości i aktualizacji warto zwrócić uwagę zwłaszcza na nowe elementy w systemie do rur ze stali grubościennej Megapress. Złączki XL o średnicach 2½, 3 i 4″ doskonale nadają się do dużych projektów instalacyjnych. Viega pokaże również nowe płytki uruchamiające, które zostały już nagrodzone tytułem „Design Plus powered by ISH 2017”. Na naszym stoisku (A44/B44-46), zlokalizowanym w Hali 4, zwiedzający zobaczą także wiele innych nowości produktowych, związanych między innymi z utrzymaniem jakości wody pitnej, ochroną przeciwpożarową i systemami zabudowy podtynkowej.

System Megapress firmy Viega był pierwszym na rynku rozwiązaniem umożliwiającym zaprasowywanie rur ze stali grubościennej o średnicach od 3/8 do 2”. Nowe złączki o wymiarach 2½, 3 i 4″ pozwalają na wykorzystanie go również w dużych instalacjach chłodniczych, grzewczych, tryskaczowych lub sprężonego powietrza.

Przy tego typu zastosowaniach, korzyści ekonomiczne jakie zapewnia technologia zaprasowywania na zimo, są szczególnie widoczne. W zależności od rozmiarów złączek, podczas montażu zaoszczędzimy nawet do 80% czasu w porównaniu ze spawaniem. Technologia ta jest również znacznie bezpieczniejsza, ponieważ nie pracujemy z otwartym ogniem. Montaż złączek Megapress XL odbywa się przy pomocy dowolnych maszyn zaciskowych Viega (od modelu Typ- 2 do Pressgun 5) z dopasowanymi do systemu szczękami. Dzięki temu nawet kształtki o największych średnicach zostają zaprasowane w ciągu kilku sekund. 

Płytki uruchamiające nagrodzone Design Plus

Przeciwieństwem masywnych, stalowych elementów Megapress są nowe płytki uruchamiające, wyróżniające się subtelnym, eleganckim wzornictwem: Visign for More 105 oraz działające bezdotykowo modele Visign for More 105 sensitive i Visign for Style sensitive. To doskonały przykład pełnej integracji nowoczesnej technologii z purystycznym designem najwyższej klasy.

Produkty te zyskały już uznanie ekspertów z jury konkursu „Design Plus powered by ISH”, którzy nagrodzili Visign for More 105 i Visign for Style sensitive jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA