REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Co na targach ISH 2017 pokaże Schell?

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 02 lut 2017 11:09
Co na targach ISH 2017 pokaże Schell?
System eSchell / fot. Schell

W dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem odbędą się międzynarodowe targi ISH 2017. Firma Schell zaprezentuje na nich inteligentne technologie sanitarne, które dają możliwości pod kątem centralnego zarządzania wodą w budynku.

REKLAMA

Jednym z wiodących tematów tegorocznej wystawy ISH jest „Odpowiedzialnie zarządzana przestrzeń sanitarna”. Poprzez swoją wystawę firma Schell pokaże jakie korzyści można zyskać stosując najnowsze rozwiązania sanitarne oraz nowe perspektywy zarządzania wodą i energią w budynkach.

Centralnym punktem wystawy będzie prezentacja na żywo rozwiązania eSchell, czyli inteligentnego systemu zarządzania elektronicznymi armaturami sanitarnymi. Poszczególne elementy i funkcje systemu będą obecne we wszystkich aspektach wystawy.

W stronę cyfrowych rozwiązań

Inteligentne budynki to przyszłość budownictwa, a automatyka obejmuje już niemal wszystkie funkcje obiektów budowlanych, jak oświetlenie, bezpieczeństwo czy komfort.
- W firmie Schell stale rozwijamy elektronikę i mamy ku temu dobre podstawy. Nasz nowy system zarządzania wodą wymaga armatur, które są w stanie odbierać polecenia, jak również zapisywać i wysyłać dane. Takie funkcje spełniają nowe armatury z systemem CVD Touch, które zostały wyposażone w specjalny moduł pozwalający na radiową lub przewodową komunikację z systemem eSchell – mówi Jens Gebers, dyrektor marketingu w firmie Schell.
System eSchell pozwala na połączenie armatur umywalkowych, prysznicowych, spłuczek WC i pisuarowych z centralnym systemem sterowania budynkiem, a także umożliwia programowanie, kontrolę, monitorowanie i dokumentację przebiegu pracy każdej z nich za pomocą jednolitego oprogramowania. 

Elektroniczne innowacje

Firma Schell zaprezentuje również nowości i udoskonalone wersje znanych już produktów. Swoją premierę na targach będą miały elektroniczne armatury z serii Schell Xeris E, również w wersji z łatwym w obsłudze termostatem. Do gamy armatur sterowanych na podczerwień dołączyła również bateria Vitus E do montażu ściennego. Oba rozwiązania można połączyć z inteligentnym systemem zarządzania eSchell. Na tegorocznych targach firma przedstawi także po raz pierwszy kompletną gamę nowych płyt przyciskowych do WC i pisuarów w czterech wersjach wykonania, w tym modele doskonale dopasowane do nowej serii modułów montażowych Montus.

Na stoisku Schell będzie można znaleźć sześć punktów konsultacyjnych.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA