Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Czy Polcolorit wycofa akcje z giełdy? Decyzja w listopadzie

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 29 paź 2015 10:03
Czy Polcolorit wycofa akcje z giełdy? Decyzja w listopadzie
Firma Polcolorit z siedzibą w Piechowicach / fot. Polcolorit

20 listopada br. odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Polcolorit SA w sprawie zniesienia dematerializacji akcji Spółki oraz wycofania akcji z obrotu na rynku.

REKLAMA

Walne Zgromadzenie zwołane zostało na żądanie w Barbary Urbaniak Marconi, zgłoszone w dniu 21 października 2015 r.

W momencie złożenia żądania posiadała ona bezpośrednio 13.647.872 akcje Spółki, stanowiące 76,15% kapitału zakładowego Spółki i uprawniające do wykonywania wraz z podmiotami zależnymi 16.881.083 głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, stanowiących 79,79% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Witam serdecznie
    Decyzja nie w listopadzie tylko za 7 lat jak się wypowie sąd, będzie 100 sprzeciwów i pozew zbiorowyAkcjonariusze planujący zawiązać Porozumienie przeciwni są jednak takiemu rozwiązaniu. Już teraz sygnalizują aktywny udział w walnym zgromadzeniu i gotowość zaskarżenia ewentualnej uchwały o zniesieniu dematerializacji w sądzie. W ocenie uczestników Porozumienia, jak i Stowarzyszenia uchwała o zniesieniu dematerializacji nie tylko będzie bowiem sprzeczna z dobrymi obyczajami, ale również będzie prowadzić do pokrzywdzenia akcjonariuszy mniejszościowych. Wobec tego Stowarzyszenie Inwestorów indywidualnych wspierać będzie również Porozumienie i akcjonariuszy mniejszościowych podczas obrad walnego zgromadzenia.
    • Andrzejewski, 2015-11-04 23:23:02

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA