Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Deante i Astor wybierają się na targi meblarskie M.O.W.

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 09 wrz 2014 10:51
Deante i Astor wybierają się na targi meblarskie M.O.W.
Uczestnicy niemieckich targów meblarskich M.O.W. już niebawem będą mieli okazję zobaczyć atrakcyjne propozycje łazienkowe, przygotowane przez firmy Astor i Deante. / Fot. Deante

Duet firm Deante i Astor pokaże swoje produkty podczas targów M.O.W., uznawanych za jedne z największych w Europie. Impreza organizowana w dniach od 14 do 18 września br., w Bad Salzuflen zgromadzi najbardziej komplementarną i obszerną ofertę mebli.

REKLAMA

Uczestnicy niemieckich targów meblarskich już niebawem będą mieli okazję zobaczyć propozycje łazienkowe, przygotowane przez firmy Astor i Deante. W ramach wydarzenia marka Astor zaprezentuje meble łazienkowe charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem. Aranżacja firmy zostanie wzbogacona o asortyment marki Deante – na ekspozycji pojawią się bowiem baterie umywalkowe.

Targi Messezentrum Bad Salzuflen mają już ponad 30-letnią tradycję. W międzynarodowej imprezie uczestniczy ponad 10 000 odwiedzających z około 50 krajów. Mają oni możliwość obejrzenia ekspozycji przygotowanych przez ok. 500 wystawców z 30 państw.

(Źródło: Deante)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA