REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Deante opowie we Wrocławiu o współpracy z projektantami

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 19 maj 2016 13:01
Deante opowie we Wrocławiu o współpracy z projektantami
fot. Deante

W dniach 18-22 maja przedstawiciele Deante w ramach seminarium „Design dla biznesu” opowiedzą o regułach, jakimi rządzi się współpraca firm z projektantami.

REKLAMA

Na ekspozycji marki Deante zaaranżowanej na Wroclove Design Festival 2016 uczestnicy będą mogli zobaczyć najnowsze produkty firmy, w tym superpłaski zlewozmywak Sinope, kolorowe baterie Milin, czy biało-chromowane baterie Hiacynt, a także poznać trendy, które aktualnie panują w kuchni i łazience.

Natomiast podczas seminarium „Design dla biznesu” architekci, projektanci i wszyscy zainteresowani branżą wyposażenia wnętrz dowiedzą się, jak wyglądają szanse i trudności, wynikające ze współpracy marek z projektantami.

19 maja o godz. 12:35 Michał Łój, Product Manager i Projektant oraz Anna Kowalska, Z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu opowiedzą o realiach projektowania dla polskiej firmy. Prezentacja przedstawicieli marki Deante zostanie wzbogacona przykładami konkretnych projektów i kampanii marketingowych, wspierających wdrożenie produktów na rynek.

- Od lat tworzymy kolekcje baterii i zlewozmywaków wspólnie z rodzimymi twórcami, którzy zasilają nas nieszablonowymi pomysłami i ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Dzięki temu możemy łączyć nasze ponad 25-letnie doświadczenie, obejmujące wiedzę techniczną i znajomość rynku ze świeżym spojrzeniem na funkcjonowanie w łazience i kuchni. Współpraca z projektantami stymuluje nas i rozwija, uświadamiając nam, że nawet w obszarach, o których wiemy już bardzo dużo i uznajemy je za oczywiste, nadal możemy wiele zdziałać – mówi Anna Kowalska, Z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante.

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA