REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Deante szuka nowych rynków zbytu

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 31 sie 2016 10:51
Deante szuka nowych rynków zbytu
fot. Deante

Firma Deante dystrybuuje armaturę na terenie Nowej Zelandii. Baterie  posiadają certyfikat WELS, potwierdzający normy dotyczące niskiego przepływu wody.

REKLAMA

Nowa Zelandia, znajdującej się w czołówce państw, dla których priorytetem jest troska o środowisko i przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. W rankingu z 2014 r., przygotowanym przez Notre Dame Global Adaptation (ND-GAIN), kraj zajmuje pierwsze miejsce pod względem podejścia do ekologii (ND-GAIN Index). Właściwości pozwalające ograniczać zużycie wody są więc kluczowe na terenie Nowej Zelandii.

Certyfikat WELS, który posiadają wybrane modele armatury z oferty Deante świadczy o tym, że dany produkt gwarantuje niskie przepływy wody, a tym samym pozwala oszczędzać ten cenny zasób.

- Cieszymy się, że udało się nam spełnić surowe kryteria obowiązujące na terenie Nowej Zelandii. Baterie kuchenne, którym przyznano certyfikaty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w najlepszej klasy komponenty, pozwalające na redukcję zużycia wody. Dzięki dbałości o szczegóły możemy rozwijać naszą politykę eksportową – mówi Wojciech Borkowski, Dyrektor Generalny w firmie Deante.

Produkty marki Deante z certyfikatami WELS to: modele Aster z prostokątną wylewką i wyjmowaną słuchawką, serie Milin, Nemezja i Gardenia a także baterie Molla, Azalia i Narcyz. Baterie posiadają specjalne aeratory oraz ograniczniki przepływu renomowanej niemieckiej firmy Neoperl. Produkty, którym przyznaje się certyfikat WELS są badane pod kątem przepływu wody w określonych warunkach. Różnica pomiędzy największym i najmniejszym przepływem wody w całym zakresie ciśnień występujących w instalacjach nie może przekroczyć 2 l/min.

(źródło: Deante)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA