Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Producent wyposażenia łazienek i kuchni uruchomił właśnie zmienioną stronę internetową. Użyteczne narzędzia, odświeżona szata graficzna czy prezentacje produktów w postaci zdjęć 360 st. to tylko kilka z nowości.

REKLAMA
  1. Nowa odsłona strony Deante powstała zarówno z myślą o klientach końcowych, jak i projektantach czy dystrybutorach. 

  2. Właściciel marki postawił na nowoczesny wygląd, czytelną strukturę nawigacyjną i przejrzystość prezentacji. Serwis został zaprojektowany w technologii Responsive Web Design (RWD), co sprawia, że automatycznie dostosowuje swój układ do rozmiaru i rozdzielczości okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (dopasowuje się do ekranu komputera czy smartfona lub tabletu, jeśli z takowego korzysta akurat internauta). Design i duże kafle produktowe umożliwiają swobodną nawigację także w przypadku korzystania z ekranów dotykowych.

Modernizację przeszła Strefa Profesjonalisty, która powstała z myślą o ekspertach. Ci znajdą tam rysunki techniczne, katalogi produktów, instrukcje i karty gwarancyjne, a także certyfikaty oraz atesty.

Ciekawą nowością, o której wprowadzeniu na Forum Branży Łazienkowej 2014 (Deante było Partnerem Głównym wydarzenia) mówił Wojciech Borkowski, dyrektor generalny Deante (cały wywiad tutaj), są efektowne zdjęcia 360o, które pozwalają dokładnie obejrzeć baterie łazienkowe i zlewozmywakowe, deszczownie oraz panele natryskowe. Uzupełnia je dział Inspiracje, które dostarcza wiele ciekawych aranżacji produktów.

Strona ma za zadanie ułatwiać również zakup - specjalna mapa pozwala wyszukiwać salony sprzedaży, a generator ulotek pozwala użytkownikowi zabrać ze sobą na zakupy wszystkie najpotrzebniejsze dane. 

Serwis jest dostępny w aż pięciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz rumuńskiej.

Strona znajduje się pod niezmienionym adresem: www.deante.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA