Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Defra sponsoruje mistrza boksu

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 21 sie 2014 12:38
Defra sponsoruje mistrza boksu
Kamil Gardzielika to utalentowany pięściarz i wielokrotny medalista to jeden z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia w kraju. / Fot. Defra
Defra sponsoruje mistrza boksu
Defra sponsoruje mistrza boksu

Producent mebli łazienkowych objął patronatem sponsorskim wielokrotnego Mistrza Polski i brązowego medalistę Mistrzostw Europy w boksie – Kamila Gardzielika.

REKLAMA

Firma Defra będzie wspierać Kamila Gardzielika w przygotowaniach do występu na Olimpiadzie w Rio de Janeiro w 2016 r.

Kamil Gardzielika to utalentowany pięściarz i wielokrotny medalista to jeden z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia w kraju. Jako junior w 2009 i 2010 r. zdobył tytuły Mistrza Polski, został brązowym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów oraz Igrzysk Sportów Walki w Pekinie. W kolejnych latach wywalczył m.in. Mistrzostwo Polski Seniorów (2013) Vice Mistrzostwo Polski Seniorów (2011), Brązowy Medal Mistrzostw Polski Seniorów (2012, 2014) oraz brązowy medal w Pucharze Świat Krajów Naftowych (2012) w Rosji. Jest członkiem kadry narodowej seniorów od roku 2013. Trenerem pięściarza od początku jego kariery jest również wielokrotnie utytułowany w przeszłości zawodnik – Dariusz Kasprzak.

(Źródło: Defra)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA