REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Defra zaprezentuje nowe kolekcje na targach Meble Polska

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 13 marz 2017 12:48
Defra zaprezentuje nowe kolekcje na targach Meble Polska
Marka Defra zaprasza na targi Meble Polska.

Na targach Meble Polska marka Defra zaprezentuje najnowsze kolekcje swoich mebli, w tym serie łazienkowe.

REKLAMA

Targi Meble Polska to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej o międzynarodowym zasięgu. W ubiegłym roku swoja ofertę zaprezentowało 258 firm z 12 krajów, gromadząc ponad 20 tysięcy osób. Wśród targowych gości byli przedstawiciele niemal wszystkich najważniejszych grup zakupowych z Niemiec oraz szeroka reprezentacja przedstawicieli sieci salonów meblowych i dystrybutorów hurtowych z 53 krajów. Tegoroczne wydarzenie zapowiada się równie spektakularnie.

Łazienka w nowych kolorach i formach

Na targach Meble Polska marka DEFRA zaprezentuje najnowsze kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych, charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem, ciekawą kolorystyką oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nie zabraknie również funkcjonalnych rozwiązań do małych łazienek i ciekawych szafek do przechowywania łazienkowych akcesoriów i kosmetyków.

Wśród nowości znajdą się

kolekcja MATRIX – doskonała do małych łazienek, smukła szafka podumywalkowa, uzupełniona o dedykowaną umywalkę,

kolekcję EASY – delikatna, subtelna forma mebla łącząca dekor dębu monumentalnego z białą płytą.

W trakcie targów Meble Polska zaprezentowane zostaną znane i lubiane przez klientów kolekcje, ale w nowych odsłonach kolorystycznych: OP-ARTY w klasycznym połączeniu satynowej lakierowanej bieli korpusu z czarnymi nóżkami, stylowa GRANADA wykonana w dekorze dąb złoty, zestawionym z czarną szklaną umywalką i nowymi czarnymi uchwytami, FONTE w modnym truflowym błyszczącym kolorze lakieru.

Meble nie tylko łazienkowe…

Uzupełnieniem oferty będą nowoczesne meble kuchenne, w dwóch aranżacjach i ciekawych zestawieniach kolorystycznych - do małej kuchni dla singla i do przestronnej kuchni dla rodziny.

Nowością w ofercie Defry, prezentowaną po raz pierwszy na polskich targach, będą pojemne komody i regały na nóżkach, w atrakcyjnych połączeniach kolorów i dekorów: matowej szarości i satynowej bieli z ciepłym dębem złotym.

Spotkajmy się !

Za aranżację ekspozycji odpowiadali projektanci Magdalena Garncarz i Szymon Hanczar z Hanczar Studio. Ekspozycja przyciąga wzrok ciepłymi barwami, różnorodnością kolekcji, a kształt stoiska zaprasza do odwiedzin.

Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji marki Defra - hala 5, stoisko 76 w dniach 14-17 marca 2017 podczas targów Meble Polska w Poznaniu. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA