REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Deftrans pokaże się na targach MOW

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 15 wrz 2016 09:36
Deftrans pokaże się na targach MOW
fot.M.O.W.

Obecność firmy Deftrans na targach M.O.W. w niemieckim Bad Salzuflen to już tradycja. Również w tym roku Deftrans zaprezentuje tam najnowsze kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych.

REKLAMA

Targi meblowe M.O.W. w Niemczech to specjalistyczne targi z ponad 30-letną tradycją, uznawane za jedne z największych w Europie. Co roku gromadzą setki tysięcy zagranicznych i niemieckich firm, prezentujących swój bogaty asortyment mebli do domu, dla firmy oraz tych robionych na zamówienie. W tym roku, od 18-22 września, na ponad 80 000 mkw powierzchni wystawienniczej, swoją ofertę zaprezentuje 412 wystawców z 38 krajów.

W ramach wydarzenia firma Deftrans zaprezentuje meble łazienkowe i kuchenne. Aranżacja stoiska, utrzymana w ciepłych, zgodnych z aktualnymi trendami wnętrzarskimi barwach, pokaże kompleksowość brył, najmodniejsze aranżacje i ciekawe rozwiązania.

Deftrans zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska  – nr 25 w pawilonie 12, od 18 do 22 września 2016r na Targach Meblarskich i Wyposażenia Wnętrz M.O.W. w niemieckim Bad Salzuflen.

Więcej informacji na temat targów można zaleźć na stronie www.mow.de


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA