REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dni Otwarte Leroy Merlin Polska. Sieć rekrutuje pracowników

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 16 wrz 2016 08:43
Dni Otwarte Leroy Merlin Polska. Sieć rekrutuje pracowników
fot. Leroy Merlin

„Poznaj nas i dołącz do naszego zespołu!” – pod takim hasłem w dniach 22-30 września 2016 r. odbędą się pierwsze w historii Dni Otwarte w Leroy Merlin Polska. W ten sposób sieć poszukuje potencjalnych pracowników.

REKLAMA

Dni Otwarte Leroy Merlin będą okazją, aby zobaczyć jak funkcjonuje nowoczesne przedsiębiorstwo handlowe z branży Do-It-Yourself (DIY), poznać „od kuchni” usługi dostępne w Leroy Merlin oraz spotkać ekspertów z różnych dziedzin.

Dni Otwarte Leroy Merlin Polska są szansą na praktyczne poznanie funkcjonowania sprzedaży detalicznej oraz zaawansowanych procesów związanych z zarządzaniem sklepem w sieci liczącej ponad 50 obiektów wielkopowierzchniowych. Będzie to również okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami różnych zawodów w Leroy Merlin, zapoznania się z ofertami pracy oraz zostawienia swojego zgłoszenia.

- To jest idealny moment żeby dołączyć do naszego zespołu. Rozwijamy się bardzo dynamicznie – tylko w tym roku otworzyliśmy trzy sklepy, a do końca grudnia planujemy kolejne otwarcia w nowych lokalizacjach. – powiedziała Joanna Samsel, Kierownik Zasobów Ludzkich Sklepu w Leroy Merlin Polska.

Akcja „Poznaj nas i dołącz do naszego zespołu” odbędzie się w Białymstoku, Bydgoszczy, Cieszynie, Gdańsku, Jeleniej Górze, Katowicach, Kłodzku, Koninie, Krakowie, Legnicy, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Puławach, Rzeszowie, Szczecinie, Świdnicy, Toruniu, Warszawie i Zgorzelcu w terminie od 22 do 30 września 2016 roku.

Zapisy na Dni Otwarte Leroy Merlin Polska już ruszyły. Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić swój udział za pośrednictwem strony internetowej organizatora.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA