REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Duravit Polska z Gepardem Biznesu

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 27 wrz 2017 08:52
Duravit Polska z Gepardem Biznesu
Siedziba firmy Duravit

We wrześniu 2017 roku Duravit Polska sp. z o.o. znalazł się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce otrzymując wyróżnienie Geparda Biznesu.

REKLAMA

Wyróżnienie w XI edycji przedsięwzięcia Gepardy Biznesu, organizowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu, to nie jedyne wyróżnienie, które trafiło do polskiego oddziału Duravit. Firmę wyróżniono również w IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz w VI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2016.

Tytuły zostały przyznane na podstawie analizy danych finansowych pochodzących z Krajowego Rejestru Sądowego. Ocenie Instytutu Europejskiego Biznesu podlegała wartość rynkowa firmy w okresie od marca 2015 roku do marca 2016 roku. Dynamika wartości rynkowej Duravit Polska w omawianym okresie wyniosła 20,6%, co plasuje przedsiębiorstwo w gronie firm o dużym wzroście rynkowym.

Duravit, jako firma działająca globalnie, od lat sukcesywnie umacnia swoją pozycję na rynku wyposażenia dedykowanego łazienkom. W 2015 roku przychód firmy, po raz pierwszy w historii działalności, wyniósł 400 mln euro. 

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce. Statuetka Gepard Biznesu zaprojektowana w 2006 r. przez Katarzynę Pągowską.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA