REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dwa kolejne salony wkrótce w sieci Elements

  • Autor: Ryneklazienek.pl/AK
  • 11 maj 2016 08:42
Dwa kolejne salony wkrótce w sieci Elements
Tak wygląda salon Elements w Warzymicach, k. Szczecina.

Właściciel salonów łazienek Elements, w które zmieniają się dotychczasowe salony "Łazienek z pomysłem", zapowiada dwa kolejne otwarcia w maju.

REKLAMA

Już wkrótce otwarte zostaną dwa nowe salony łazienek Elements. Będą to dotychczasowe salony Łazienek z pomysłem, które przeszły proces rebrandingu.

Pierwszy z salonów ulokowany jest we Wrocławiu przy ul. Krzywoustego 82-86. Salon ma powierzchnię 550 mkw.

Drugi salon, który zakończy na dniach proces przemiany w Elements znajduje się w Gdańsku przy ul. Przywidzka 4. Salon ten w ubiegłym roku był laureatem konkursu "Łazienka - Salon Roku 2015".

Od kilku miesięcy Łazienki z pomysłem stają się Elements

Sieć aktualnie zmienia nie tylko swój design, ale także nazwę. Elements to nie tylko nowa nazwa, lecz całkowicie nowa koncepcja sprzedaży i ekspozycji. Elements to oprócz salonu łazienek także oferta z zakresu techniki domowej połączona z kompleksową obsługą. Właściciele sieci postawili na zorganizowanie salonu w taki sposób, który umożliwia łatwą i szybką realizację potrzeb klienta. W Elements odwiedzający otrzymają nie tylko informacje na temat nowoczesnych trendów w urządzaniu łazienki. Zostaną zapoznani również z produktami wykorzystującymi odnawialne źródła energii.  Elements to także nowa interaktywna wystawa wokół łazienki, ogrzewania i energii.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA