Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dzieci i dorośli są zaproszeni na koncert noworoczny w salonie Koło

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 05 lut 2016 08:10
Dzieci i dorośli są zaproszeni na koncert noworoczny w salonie Koło

Dobra muzyka i inne akustyczne niespodzianki czekają w sobotę 6 lutego gości, którzy zawitają do salonu Koło w Krakowie. Geberit razem ze Świetlicą Architekta zaprasza dzieci, architektów i miłośników muzyki na wyjątkowy koncert noworoczny.

REKLAMA

Geberit razem ze Świetlicą Architekta w Krakowie zaprasza na koncert karnawałowy połączony z ciekawą pogadanką na temat akustyki w architekturze.

Koncert zagrają uzdolnieni uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego. Akustyczne nowinki o wizualizacji dźwięku, również w projektowaniu architektonicznym przedstawi ekspert AGH w Krakowie. Oprócz tego odbędą się warsztaty architektoniczno-muzyczne, czyli kreatywna zabawa w budowanie, która pozwoli dzieciom sprawdzić jak działa własnoręcznie wybudowany rurociąg.

Muzyczny finał całego wydarzenia poprowadzi profesjonalna, choć nietypowa, grupa muzyków. - Bardzo głośno zagramy wszyscy! Tylko na czym? A to już niespodzianka - zapowiadają organizatorzy.

Kiedy: 6 luty 2016, sobota, godz 11:00

Gdzie: salon Koła (koło centrum Witek), ul. Handlowców 13, Modlniczka k/o Krakowa

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o rejestrację na http://koncert.geberitevents.pl/ lub pod adresem mailowym: agata.plackowska@swietlicaarchitekta.pl.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA