REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dziennikarze poznali nowości Cersanitu na 2016 i 2017 rok

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 30 maj 2016 14:35
Dziennikarze poznali nowości Cersanitu na 2016 i 2017 rok

17-18 maja 2016 roku w Krasnymstawie firma Cersanit pokazała dziennikarzom najnowsze produkty w swojej ofercie. Zaproszeni mogli zobaczyć nowe propozycje producenta –  bezkołnierzowe miski Clean On oraz nowości płytkowe.

REKLAMA

Wizyta dziennikarzy rozpoczęła się od wizyty w Zamościu, gdzie Olga Adamus-Świercz, Marketing Specialist, powitała gości oraz opowiedziała o firmie oraz marce. Bezpośrednio po niej ster przejęli Monika Serwa – Product Manager zarządzająca asortymentem ceramiki łazienkowej oraz Tomasz Zaceński, odpowiedzialny za kategorię płytek ceramicznych. Zapoznali oni gości z najnowszymi kolekcjami i stosowanymi technologiami.

Nowinki i historia

Podczas spotkania zaprezentowano najnowsze rozwiązanie, ułatwiające utrzymywanie czystości w toaletach – miski bezkołnierzowe Clean On. Producent rozszerza oferowaną liczbę misek bezkołnierzowych, a także wprowadza ten system w linii ceramiki dla osób niepełnosprawnych. Dziennikarze mogli zapoznać się także z kolekcjami płytek łazienkowych, które wchodzą do oferty w tym roku, a także z 2-centymetrowymi płytami gresowymi o podwyższonej wytrzymałości.

Konferencję uzupełnił wykład dr Krystyny Łuczak-Surówki,  historyka sztuki i designu oraz wykładowcy warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Prelegentka w ciekawy i zabawny sposób opowiadała o historycznym rysie dbania o czystość, począwszy od czasów antycznych łaźni, poprzez średniowieczną Europę, zabiegi na dworach królów i arystokracji, aż po czasy współczesne, gdzie określenie „higiena” nabrało zupełnie innego znaczenia.

W kontekście trendów opowiadała również o najnowszych kolekcjach mebli, ceramiki sanitarnej oraz płytek producenta, których wzornictwo odzwierciedla współczesne kierowanie się w stronę natury, materiałów drewnopodobnych, betonu i imitacji marmuru.

Podczas drugiego dnia wyjazdu dziennikarze udali się do fabryki Cersanit IV w Krasnymstawie, gdzie w rolę przewodnika wycieczki wcielił się Piotr Bąk (Quality Team Leader).  


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Ale przynajmniej podatki płacą w Polsce, a nie jak geberit-koło wyprowadzają do germanii
    • polk, 2016-06-28 18:30:43
  • Jaka inowacyjność. Ciężką pracę innych firm przedstawiają jako swoje pomysły. Wstyd!
    • Szyni, 2016-05-31 04:38:47

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA