REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dziesięć hitów maja 2016 - najchętniej czytane teksty

  • Autor: Redakcja
  • 01 cze 2016 12:43
Dziesięć hitów maja 2016 - najchętniej czytane teksty

Czym żyła branża w maju 2016 roku? Oto najchętniej czytane teksty na portalu RynekLazienek.pl. Sprawdź, bo może przegapiłeś coś ważnego.

REKLAMA

Najciekawsze nowości do łazienek z targów iSaloni 2016
Na tegorocznych targach iSaloni w Mediolanie nie brakowało bardzo interesujących nowości do łazienek.  Szczególnie ciekawe propozycje można było wypatrzeć w segmencie armatury, mebli łazienkowych i oczywiście grzejników.

Lubelska majówka z designem - tak było podczas Studia Dobrych Rozwiązań
Spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie było rekordowym w całej, dwuletniej historii naszych spotkań z projektantami i architektami. Na warsztatach w Centrum Spotkań Kultur pojawiło się ok. 120 gości!

Znamy laureatów konkursu Terma Design 2016. Zobacz zwycięskie projekty
Terma Design to konkurs skierowany do projektantów sztuki użytkowej oraz wszystkich, którzy pasjonują się projektowaniem oryginalnych i innowacyjnych produktów.

30 tysięcy zwiedzających na targach Instalacje 2016
Zróżnicowana oferta wystawców i szerokie grono zwiedzających - czas na podsumowanie targów Instalacje 2016, które w tym roku zmieniły się w stosunku do tego, co oglądaliśmy dwa lata temu. Organizatorzy postawili na przyciągnięcie nowych odbiorców.

Impero zaprasza do Lublina. Zobacz, jak wygląda nowy salon
Firma Impero Bocheński, która posiada cztery salony łazienkowe w Radomiu, otworzyła kolejny - w Lublinie. Pokazujemy nowy salon oraz zapraszamy na spotkanie z jego przedstawicielami podczas Studia Dobrych Rozwiązań za tydzień!

Umywalka jak filiżanka - cienkie krawędzie to aktualny "must have"
Jedną z najciekawszych i najważniejszych nowości, które podbijają aktualnie rynek wyposażenia łazienek są ceramiczne umywalki o cienkich krawędziach. Prezentujemy przegląd najciekawszych.

Meble w łazience - sprawdzamy, co promują producenci
Dziś od mebli łazienkowych wiele się wymaga. Powinny być oczywiście jak zawsze funkcjonalne, ale też niebanalne i pomysłowo zaprojektowane. Takie właśnie kolekcje prezentujemy.

Sieć Elements od kwietnia większa o dwa salony
W kwietniu uruchomiono dwa kolejne salony w sieci Elements. W obu przypadkach dokonano przekształcenia z dotychczasowych salonów "Łazienki z pomysłem".

Zwiedzamy nowe Centrum Logistyczne Hydrosolar na Podkarpaciu
W kwietniu oficjalnie uruchomiono nowe Centrum Logistyczne Hydrosolar Podkarpacie. Będzie ono obsługiwać klientów na południu Polski. Zobacz jak wygląda nowe centrum i poznaj jego pracowników.

Poznaj luksusowe nowości do łazienek z nowojorskich targów ICFF 2016
Nowojorskie targi ICFF to największa impreza w Północnej Ameryce, skupiająca miłośników luksusowego wyposażenia wnętrz i architektury. Prezentujemy najbardziej wytworne produkty do aranżacji łazienek, jakie pojawiły się na tegorocznych targach ICFF.

 


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA