REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dziś rozpoczęły się Targi ŚWIATŁO 2018

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 30 sty 2018 11:22
Dziś rozpoczęły się Targi ŚWIATŁO 2018
Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W 2017 r. spotkania zgromadziły blisko 1566 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Fot. Targi ŚWIATŁO 2018

Dziś rozpoczęło się jedno z najważniejszych wydarzeń w branży oświetleniowej – Targi ŚWIATŁO 2018. To znakomita okazja do spotkania się z przedstawicielami marki, zapoznania się z najnowszymi produktowymi na rynku oświetleniowym, wzbogacenia wiedzy i umiejętności poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach towarzyszących targom!

REKLAMA

Tegoroczna edycja Targów Światło odbędzie się w dniach 31.01-02.02.2018 r. warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI ponownie rozbłyśnie blaskiem najlepszych produktów z branży oświetleniowej.

Targi ŚWIATŁO to wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją, stanowiące pokaz nowych technologii i rozwiązań i jednocześnie najważniejsze wydarzenie branży oświetleniowej. 

Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie wiele wydarzeń skierowanych przede wszystkim do architektów i projektantów wnętrz. 

Na ponad 12 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie miała swoja premierę na Targach. 

Na odwiedzających czeka z kolei bogaty program szkoleń i warsztatów oraz atrakcyjne konkursy i pokazy. 

Wystawcy o targach

W gronie wystawców znalazł się Britop Lighting, która zachęca do odwiedzania stoiska firmy.

- To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą produktową naszej marki oraz rozmowy o najnowszych trendach w oświetleniu.Takie spotkania są bardzo owocne, zarówno dla nas, jak i dla naszych potencjalnych klientów, z którymi dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem – mówi Monika Sopałowicz, prezes firmy Britop Lighting.

Rzucić światło na projektowanie

W programie nadchodzącej edycji tradycyjnie znajdą się seminaria, konkursy i warsztaty, m.in. Konferencja Inteligentne Oświetlenie LED, Konferencja Architektura*Światło*Przestrzeń przyciągająca co roku architektów i projektantów z całej Polski oraz wiele wydarzeń towarzyszących.

Czytaj także: Budma 2018: kto z branży pojawi się na targach?


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA