REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dziś startują targi Instalacje 2016. Też na nich jesteśmy!

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 25 kwi 2016 08:41
Dziś startują targi Instalacje 2016. Też na nich jesteśmy!
Targi Instalacje 2014.

W poniedziałek 25 kwietnia rozpoczęły się targi Instalacje. Choć temat instalacji sanitarnych i wyposażenia łazienek to tylko wąski wycinek zainteresowań uczestników targów, to w tym roku warto zwrócić na niego uwagę. My także będziemy współtworzyć łazienkowy program targów.

REKLAMA

25 kwietnia startują targi Instalacje i potrwają do 28 kwietnia. Swój udział potwierdziło ponad 270 wystawców, a w tym gronie znaleźli się również liczni reprezentacji branży łazienkowej. Zobacz: kogo z branży łazienkowej spotkasz w Poznaniu.

Tutaj możesz pobrać szczegółowy przewodnik po targach.

Zgodnie z tradycją program targów wypełniają - poza możliwością spotkań na stoiskach - również liczne konferencje. Głównie dedykowane ekspertom od systemów grzewczych czy nowoczesnych instalacji. 

Jednak specjalnie dla architektów w tym roku do Poznania po raz pierwszy zawita także Studio Dobrych Rozwiązań - będzie to niepowtarzalna okazja by przy okazji spotkań i poznawania technicznej strony rynku instalacji, zaczerpnąć także wiedzy na temat trendów, wzornictwa i nowych rozwiązań dedykowanych łazienkom  kuchniom. Będzie to drugie tegoroczne spotkanie w ramach tego cyklu warsztatów. Spotkanie odbędzie się już pierwszego dnia targów w pawilonie 15. Więcej szczegółów tutaj

Zobacz też magazyn targowy - poniżej.

Co jeszcze w programie Targów?

- Mistrzostwa Polski Instalatorów - wielki finał V Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI) odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku w Poznaniu podczas targów INSTALACJE (25-28.04.2016). Ci, którzy nie zdążyli wziąć udziału w eliminacjach wyjazdowych do MPI (Instalacje On Tour) mogą jeszcze spróbować swoich sił podczas eliminacji uzupełniających podczas dwóch pierwszych dni targów INSTALCJE. Wtedy do finału zostanie zakwalifikowanych jeszcze 60 instalatorów. Zwycięzca V Mistrzostw Polski Instalatorów wyjedzie z Poznania nagrodą główną - nowym Citroenem Berlingo!

- Mistrzostwa Polski Instalatorów dla szkół - w konkursie mogą brać udział uczniowie kształcący się na kierunkach związanych z tematyką instalacyjną.

- Klub Premier.

- Klub Instalatora to wspólne przedsięwzięcie Międzynarodowych Targów Poznańskich i Grupy SBS – największej w Polsce sieci hurtowni Instalacyjno-sanitarno-grzewczych. Ma on powierzchnię 4 000 m2 i jest zlokalizowany w Hali IV MTP. Jest to miejsce spotkań i rozmów branżowych, a także strefa zdobywania fachowej wiedzy oraz odpoczynku, w której targowi goście mogą skorzystać z atrakcji utrzymanych w klimacie Euro 2016 i odzyskać siły dzięki wizycie w strefie gastronomicznej. Zobacz co będzie się działo w Klubie Instalatora.

- Drugiego dnia targów (26 kwietnia) odbędzie się Konferencja organizowana przez Polską Organizację Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC). Spotkanie tym razem będzie przebiegało pod hasłem „Instalatorze bądź gotowy na zmiany!” i jest kierowane przede wszystkim do instalatorów i projektantów systemów grzewczych jak też do wszystkich osób zainteresowanych tematyką pomp ciepła i budynków energooszczędnych. Z całą pewnością będzie to jedno z najważniejszych w tym roku wydarzeń dla branży grzewczej.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA