Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Eco Jakość Roku 2012 dla Oras

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 08 maj 2013 15:48
Eco Jakość Roku 2012 dla Oras

Kapituła konkursu doceniła m.in. za skuteczną realizację polityki jakości i ochrony środowiska oraz wysoki stopień zaangażowania w działalność prośrodowiskową.

REKLAMA

Kapituła konkursu, składająca się z ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. doceniła firmę Oras m.in. za skuteczną realizację polityki jakości i ochrony środowiska oraz wysoki stopień zaangażowania w działalność prośrodowiskową.

Konkurs „Jakość Roku” co roku zrzesza firmy wyróżniające się projakościowym podejściem do zarządzania.  Ma na celu wspieranie oraz promocję wysokich standardów i  jakości w działalności gospodarczo– produkcyjnej, handlowej oraz usługowej – zarówno na polskim rynku, jak i na rynkach zagranicznych. Za stronę merytoryczną konkursu odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Firma Oras otrzymała wyróżnienie w kategorii Eco Jakość Roku 2012.

- Czujemy się bardzo wyróżnieni otrzymaniem tytułu Jakość Roku 2012, szczególnie w tak bliskiej naszej misji kategorii, jak ekologia. Oszczędzanie wody staje się istotne nie tylko z punktu widzenia dbałości o naszą planetę. Daje także bardzo wymierne korzyści ekonomiczne. Projektując nasze baterie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby produkowana przez Oras armatura pozwalała użytkownikom w łatwy sposób wdrażać idee ekologiczne, a przy okazji oszczędzać na rachunkach za wodę i energię niezbędną na jej ogrzanie – podkreśla Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce.

Eksperci zasiadający w kapitule konkursu docenili wysokie standardy, których firma Oras przestrzega na każdym etapie, począwszy od projektowania aż do produkcji i dystrybucji swoich produktów. Oceniający docenili wysoką skuteczność realizacji polityki jakości i ochrony środowiska, która firma stosuje na co dzień oraz klarowność implementowanych procedur. Dodatkowo eksperci zauważyli wysoki stopień zaangażowania kadry w działalność prośrodowiskową oraz efektywne zarządzanie wszystkimi procesami w organizacji.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA