REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Eksperci wybiorą najlepsze stoisko na targach Cevisama 2017

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 11 sty 2017 09:16
Eksperci wybiorą najlepsze stoisko na targach Cevisama 2017
Jury konkursu Best Stand Interior Design Award na Cevisama 2017 / fot. Cevisama 2017

Na targach Cevisama 2017 zostanie przyznana nagroda za najlepsze targowe stoisko. "Best Stand Interior Design Award" to nowa inicjatywa, która w bieżącym roku będzie miała swoją pierwszą edycję.

REKLAMA

Jury składające się z profesjonalistów w dziedzinie projektowania wnętrz będzie zwracać uwagę na jakość stoisk, oryginalność, innowacyjność form i materiałów, jak również harmonię między konstrukcją stoiska i jego eksponowaną zawartością.

W jury konkursu znaleźli się profesjonaliści związani z branżą projektowania wnętrz. Pierwszym z nich jest Jordi Ribaudí (urodzony w Igualada, 1968). Projektant przemysłowy i założyciel Estudi Ribaudí, specjalizuje się w projektowaniu produktów i oświetlenia, choć pracuje także ze znanymi markami modowymi.

Kolejnym jurorem będzie Jorge Belloch - absolwent Szkoły Sztuki i Rzemiosła w Walencji, który w roku 1983 założył własne studio projektowania wnętrz. Obecnie prowadzi zespół specjalistów z wielu dyscyplin projektowych i tworzy realizacje zarówno w obiektach komercyjnych, jak i prywatnych.

W skład jury wchodzi również dziennikarz Marcel Benedito - specjalizujący się w tematyce projektowania wnętrz, piszący zarówno do gazet hiszpańskich, jak i międzynarodowych.
Wystawcy pokazujący się na Cevisama, którzy chcą wziąć udział w konkursie, mają czas do 31 stycznia aby się zarejestrować. Zasady i regulamin konkursu są dostępne na stronie internetowej Cevisama.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA