REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Elements działa już w Jankach

  • Autor: Ryneklazienek.pl/AK
  • 10 maj 2016 14:43
Elements działa już w Jankach
Salon Elements Janki znajduje się przy drodze S8 (zjazd na Wypędy) w kierunku Krakowa (ul. Sokołowska 15).
Elements działa już w Jankach
Elements działa już w Jankach
Elements działa już w Jankach
Elements działa już w Jankach

Salon "Łazienek z pomysłem" w podwarszawskich Jankach przekształcił się w Elements.

REKLAMA

W maju uruchomiono salon Elements w Jankach pod Warszawą. To dawny salon "Łazienek z pomysłem", który został przekształcony wg nowych standardów obowiązujących w sieci Elements należącej do BIMs Plus.

Salon Elements  Janki znajduje się przy drodze S8 (zjazd na Wypędy) w kierunku Krakowa (ul. Sokołowska 15). Ekspozycja o powierzchni 200 mkw prezentuje produkty zarówno polskich, jak i zagranicznych renomowanych producentów dedykowanych do wyposażenia łazienek w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, loftach, jak i wnętrzach komercyjnych. Podobny standard wystaw prezentują wszystkie salony Elements. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00 oraz w soboty w godz. 8.00 –13.00.

Od kilku miesięcy Łazienki z pomysłem stają się Elements

Sieć aktualnie zmienia nie tylko swój design, ale także nazwę. Elements to nie tylko nowa nazwa, lecz całkowicie nowa koncepcja sprzedaży i ekspozycji. Elements to oprócz salonu łazienek także oferta z zakresu techniki domowej połączona z kompleksową obsługą. Właściciele sieci postawili na zorganizowanie salonu w taki sposób, który umożliwia łatwą i szybką realizację potrzeb klienta. W Elements odwiedzający otrzymają nie tylko informacje na temat nowoczesnych trendów w urządzaniu łazienki. Zostaną zapoznani również z produktami wykorzystującymi odnawialne źródła energii.  Elements to także nowa interaktywna wystawa wokół łazienki, ogrzewania i energii.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA