REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Elements z kompleksową ofertą dla architektów w Trójmieście

  • Autor: AK
  • 07 cze 2016 11:06
Elements z kompleksową ofertą dla architektów w Trójmieście

Romulad Osipowicz oraz Monika Niewolska z gdańskiego salonu Elements opowiedzieli gościom Studia Dobrych Rozwiązań o kompleksowej ofercie dla projektantów.

REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań to okazja także do nawiązywania relacji biznesowych. Partnerem strategicznym spotkania w Gdańsku jest sieć salonów Elements, z której przedstawicielami oraz ofertą mogli zapoznać się goście naszych warsztatów w Olivia Buissnes Centre. 

Romuald Osipowicz oraz Monika Niewolska w prezentacji „ELEMENTS – Świat pełen emocji. VIGOUR white – TWOJA ŁAZIENKA / TWOJA OSOBOWOŚĆ / TWÓJ STYL” opowiedzieli jak korzystając z oferty ich salonu łazienek projektanci mogą łatwo przygotować kompleksową ofertę dla swoich klientów (nie tylko do łazienek, ale również w zakresie instalacji). Była to też okazja do zobaczenia (i dotknięcia oraz przetestowania - na stoisku firmy) produktów z oferty marki Vigour - produkowanej w Europie, dedykowanej tylko tej sieci salonów. Monika Niewolska pokazała jak dzięki tej ofercie (oraz obszernej ofercie innych marek) salony podążają za obowiązującymi trendami.

 

A teraz parę słów o marce Vigour od Elements.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rynek łazienek (@lazienka)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA