×

Szukaj w serwisie

Excellent to firma, w której liczą się ludzie

  • Autor: Excellent
  • 19 sty 2018 11:51
Excellent to firma, w której liczą się ludzie
To może slogan – ale firmę tworzą ludzie. Ponad 20% obecnej załogi Excellent stanowią pracownicy, którzy z firmą związani są od blisko 20 lat! Fot. Excellent
Excellent to firma, w której liczą się ludzie
Excellent to firma, w której liczą się ludzie
Excellent to firma, w której liczą się ludzie
Excellent to firma, w której liczą się ludzie

Od ponad 26 lat właściciele i Akcjonariusze Firmy Excellent rozwijają swoja firmę z myślą o pracownikach, Kontrahentach i Klientach. Działając i rozwijając Excellent przez te lata Właściciele zawsze myśleli o tym, aby Firma kojarzona była z solidnością, rzetelnością i jakością. Patrząc dzisiaj z perspektywy lat to chyba się udało.

Dzisiaj Excellent SA to wiodąca firma związana z branżą budownictwa, zatrudniająca prawie 300 pracowników, posiadająca 2 duże własne magazyny, Salon Firmowy, ponad 50 Studiów Excellent oraz ogólnopolską sieć ponad 1000 firm współpracujących. Excellent SA eksportuje swoje towary do prawie 20 państw europejskich.

Excellent to również duży producent wanien akrylowych, brodzików, wanien z systemem hydromasażu, profili metalowych i PVC, armatury, kabin prysznicowych, ceramiki oraz szkła trawionego.

Produkcja odbywa się ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy jej szczegół – cechuje ją indywidualne podejście do każdego zamówienia a jej nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta. Excellent niezmiennie kładzie szczególny nacisk na najwyższej klasy materiały i sprawdzone podzespoły.

Obecnie Excellent na rynku wanien to znana marka, ciesząca się dobra renomą i zaufaniem Klienta. Wanny Excellent wybierają Klienci do swoich mieszkań, ale można je również spotkać w wysokiej klasy hotelach i luksusowych apartamentach w całej Europie. Z oferty Excellent wanny akrylowe to najchętniej kupowany produkt przez klientów zagranicznych.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze i jakości materiałów użytych do produkcji Excellent zapewnia najwyższą jakość  swoich produktów.

Oprócz wanien w branży łazienkowej Excelleny najbardziej kojarzony jest z produkcją systemów hydromasaży i chromo terapii. Opracowane przez Firmę autorskie rozwiązania doceniane są przez Klientów szukających wysokiej jakości produktów.

Szkło budowlane to od lat lider w branży. Swoją stabilną i ugruntowaną pozycję Dział Szkła zbudował poprzez dobrze dobrana ofertę i wysokiej jakości usługi. Prezentuje to najlepiej liczba 70 milionów m2 szkła, które przez te lata zostało przetworzone lub przetransportowane do klientów.

W dziale Szkła produkowane jest również szkło trawione DECORMAT. Produkt opracowany w firmie Excellent, cieszący się powodzeniem na rynku.

Excellent to również dynamicznie rozwijający się sektor w obszarze listew ramiarskich. Oferta nowych wzorów cały czas się powiększa i wdrażane są nowe technologie. Do klientów firma dostarczyła już ponad 2miliony mb ram.

To może slogan – ale firmę tworzą ludzie. Ponad  20% obecnej załogi Excellent stanowią pracownicy, którzy z firmą związani są od blisko 20 lat! Na rynku firma Excellent wyróżnia się prawie niezmiennym od lat składem Działów Handlowych oraz doświadczonymi Przedstawicielami, którzy obsługują naszych klientów hurtowych.
Rekomendowane dla CiebieNewsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce