REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

[FBŁ] Adam Płotnicki, Winkiel: Funkcjonalizm dopełnia dobry design w łazience

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 05 kwi 2018 08:43
[FBŁ] Adam Płotnicki, Winkiel: Funkcjonalizm dopełnia dobry design w łazience
Adama Płotnicki, Sales Manager Area Poland, Winkiel

"Funkcjonalizm dopełnia dobry design w łazience" – to tytuł wystąpienia Adama Płotnickiego, Sales Manager Area Poland, Winkiel na 5. edycji Forum Branży Łazienkowej. Ekspert podczas swojej prezentacji wyjaśni, jak ważną rolę pełnią funkcjonalne rozwiązania i technologie w projektowaniu designerskich łazienek.

REKLAMA

Zdaniem Adama Płotnickiego, Sales Manager Area Poland, nie sztuką jest iść zgodnie z trendami panującymi w branży. Największym wyzwaniem jest wykreować modę i popyt wśród potencjalnych klientów na łazienkę, zawierającą nowe wzory płytek, ceramikę sanitarną oraz inne nie mniej ważne elementy jej wyposażenia. Dlaczego?

Bo to właśnie poprzez zastosowanie użytecznych oraz funkcjonalnych rozwiązań i technologii stoją za komfortowym i bezawaryjnym korzystaniem z każdej designerskiej łazienki.

Jak zauważa prelegent V. edycji Forum Branży Łazienkowej – ważne jest holistyczne podejście do projektowania łazienki, w których oryginalne i odważne łączenie poszczególnych elementów, także tych niewidocznych, ale funkcjonalnych, zapewni nam indywidualny i globalny sukces oraz satysfakcję naszych konsumentów.

Adam Płotnicki będzie prelegentem i weźmie udział w dyskusji dotyczącej panelu "Design - rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa".

Chcesz dowiedzieć się dokładniej, co zaprezentuje Adam Płotnicki, Sales Manager Area Poland w firmie Winkiel na Forum Branży Łazienkowej?

>>>Zarejestruj się już dziś!<<<

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA