REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

[FBŁ] Jarosław Bogucki z Fundacji Integracja: czym powinna wyróżniać się łazienka dedykowana osobom niepełnosprawnym

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 30 marz 2018 10:23
[FBŁ] Jarosław Bogucki z Fundacji Integracja: czym powinna wyróżniać się łazienka dedykowana osobom niepełnosprawnym
Jarosław Bogucki, Kierownik ds. kluczowych klientów w Fundacji Integracja

Jarosław Bogucki, ekspert z zakresu dostępności architektonicznej w Fundacji Integracja opowie jakich rozwiązań technologicznych i projektowych potrzebują osoby niepełnosprawne, aby móc w pełni i komfortowo korzystać z takich pomieszczeń użytkowych, jak łazienki.

REKLAMA

Jarosław Bogucki – Ekspert z zakresu zatrudniania osób z niepełnosprawnością oraz dostępności architektonicznej, Kierownik ds. kluczowych klientów w Fundacji Integracja. Zajmuje się certyfikacją budynków Certyfikatem Obiekt Bez Barier. Prowadzi szkolenia z tematyki praw człowieka, zarządzania różnorodnością, zatrudniania osób z niepełnosprawnością.

Absolwent kierunku Pedagogika rewalidacyjna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wolontariusz i organizator wielu eventów dla osób z niepełnosprawnością i młodzieży.

Wdrażał m.in. projekty z obszaru aktywizacji zawodowej realizowane przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, kierował zespołem trenerów pracy wspierających zatrudnienie osób z niepełnosprawnością intelektualną. Prywatnie szczęśliwy tata dwójki dzieci.

Jarosław Bogucki, ekspert z zakresu dostępności architektonicznej, Fundacja Integracja weźmie udział w Forum Branży Łazienkowej, w panelu dyskusyjnym "Łazienka 50+ - jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję?".

>>>Zarejestruj się<<<


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA