REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

[FBŁ] Łucja Janik, architekt z RUBICON: opowie co się liczy przy projektowaniu łazienek premium

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 28 marz 2018 10:42
[FBŁ] Łucja Janik, architekt z RUBICON: opowie co się liczy przy projektowaniu łazienek premium
Łucja Janik, architekt i współwłaścicielka biura RUBICON Architektura i Projektowanie Wnętrz

Łucja Janik, współwłaścicielka biura RUBICON Architektura i Projektowanie Wnętrz, jako doświadczony architekt odpowie, co jest najważniejsze przy projektowaniu łazienek premium - estetyka i design, ekologiczne rozwiązania, a może innowacje i technologie? To wszystko na V Forum Branży Łazienkowej.

REKLAMA

Łucja Janik, architekt i współwłaścicielka biura RUBICON Architektura i Projektowanie Wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej z akredytacją Royal Institute of British Architects. Posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń, jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Przed założeniem RUBICON zdobywała międzynarodowe doświadczenie pracując w znanych biurach architektonicznych jak Chapman Taylor Architects oraz Rafael Vinoly Architects, a także Dekra Construction Management. Łucja Janik posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu, realizacji a także zarządzaniu obiektami komercyjnymi. Jest odpowiedzialna za wizualne oraz funkcjonalne aspekty projektów powstających w RUBICON.

Łucja Janik, architekt i współwłaścicielka biura RUBICON Architektura i Projektowanie weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Łazienka premium – przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna".  

Chcesz dowiedzieć się o czym będzie dyskutowała Łucja Janik, architekt z RUBICON?

Zarejestruj się już dziś!

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA