REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

[FBŁ] Podyskutujmy o najważniejszych trendach w projektowaniu łazienek premium

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 04 kwi 2018 09:11
[FBŁ] Podyskutujmy o najważniejszych trendach w projektowaniu łazienek premium
Co jest najważniejsze przy projektowaniu łazienek premium - estetyka i design, ekologiczne rozwiązania, a może innowacje i technologie? Zaproszeni prelegenci postarają się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań, nurtujących branżę łazienkową podczas V. Edycji Forum Branży Łazienkowej

V. edycję Forum Branży Łazienkowej rozpoczniemy od panelu „Łazienka premium – przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna”. Towarzyszyć mu będzie żywa dyskusja. Co jest najważniejsze przy projektowaniu łazienek premium - estetyka i design, ekologiczne rozwiązania, a może innowacje i technologie? Zaproszeni prelegenci postarają się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań, nurtujących branżę łazienkową.

REKLAMA

Sesję dyskusyjną „Łazienka premium – przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna” poprowadzi Zbigniew Urbański, pasjonat technologii, tester i kolekcjoner gadżetów, prezenter telewizyjny.

Trendy w projektowaniu łazienek premium

W jej trakcie, zaproszeni goście będą dyskutowali na temat wpływu technologii i zastosowaniu rozwiązań high-techowych w branży łazienkowej. Poszukamy odpowiedzi na to jak rewolucja technologiczna wpływa na projektowanie łazienek.

Wreszcie uczestnicy dyskusji postarają się określić, co więcej możemy zrobić, aby nasze łazienki były jeszcze bardziej designerskie i ekologiczne.

Czy konsumenci rzeczywiście potrzebują i poszukują takich rozwiązań przy urządzaniu łazienek; czy jest to tylko doraźna moda sztucznie kreowana na potrzeby poprawienia wyników sprzedaży przed producentów i dystrybutorów w branży łazienkowej? Jak i czy najważniejsze trendy wykorzystywane w projektowaniu łazienek (estetyka i design, ekologiczne rozwiązania oraz innowacje i technologie) napędzają rynek w Europie i czy są gwarantem wzrostu sprzedaży? O tym będą dyskutować nasi eksperci na Forum Branży Łazienkowej.

Uznani eksperci na Forum Branży Łazienkowej

W dyskusji „Łazienka premium – przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna” wezmą udział:

  • Soraia Costa, ambasadorka marki Maison Valentina (Portugalia);
  • Krzysztof Chróścielewski, projektant wzornictwa, kierownik Katedry Wzornictwa na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi;
  • Łucja Janik, architekt, współwłaściciel, Rubicon Architektura i Projektowanie Wnętrz;
  • Marcelin Matusiak, ekspert ds. badań konsumenckich, GfK Polonia;
  • Sergio Oliveira, ambasador marki Maison Valentina (Portugalia);
  • Rafał Przygocki, właściciel, Skład Fabryczny Marmorin;
  • Piotr Wełniak, designer.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszamy 17 kwietnia br. na Forum Branży Łazienkowej w warszawskim Hotelu Sheraton

Zarejestruj się już dziś, aby móc wziąć udział w Forum Branży Łazienkowej

 

Partnerzy Forum Branży Łazienkowej:


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA