REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Femax doceniony za swój rebranding

  • Autor: źródło: brandingmonitor.pl
  • 27 sty 2016 13:50
Femax doceniony za swój rebranding

24 stycznia 2016 zakończyła się trzecia edycja plebiscytu RE:PL na najlepszy Polski Rebranding Roku 2015. Firma Femax z Gdańska znalazła się na podium konkursu.

REKLAMA

W tym roku o miano najlepszego rebrandingu walczyło 27 realizacji (10 w finale). Na wszystkie projekty oddano łącznie 10 052 głosów z czego 641 oddano na nowe logo Femax. Dzięki temu firma zajęła III miejsce w plebiscycie organizowanym przez blog Branding Monitor.

Nowa identyfikacja wizualna firmy jest dziełem agencji Visane.

Czytaj więcej: Femax zaczyna proces rebrandingu - na początek zmienia logo

- Rebranding [Femaxu] był jednym z większych w ostatnim roku „przeskoków” w jakości identyfikacji - komentują organizatorzy plebiscytu. - Musimy przyznać, że walka o III miejsce była naprawdę emocjonująca. Długi czas Femax się nie wybijał, ale ostatecznie udało się osiągnąć podium  - dodają.

- 20 stycznia, gdy rozpoczęliśmy akcję mająca na celu rozpowszechnianie informacji o konkursie, byliśmy na siódmej pozycji z liczbą 147 głosów. Udało się zająć miejsce na podium i z tego miejsca serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które na nas głosowały - a byli to nasi klienci, producenci i osoby współpracujące z naszą firmą, czy też osoby postronne. Wsparcie, które otrzymaliśmy i sam wynik potwierdził słuszność działań rebrandingowych, które rozpoczęliśmy w ubiegłym roku - dodaje Iwona Sobolewska, szef marketingu w firmie Femax.

Drugie miejsce zajął rebranding Miasta Słupska a zwycięzcą została firma x-kom.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA