REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ferro ma nowych członków Rady Nadzorczej

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 19 gru 2016 09:11
Ferro ma nowych członków Rady Nadzorczej
fot. Siedziba firmy Ferro

Zarząd Ferro S.A. poinformował, że na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 15 grudnia 2016r. do pełnienia funkcji członków Rady Nadzorczej spółki zostali powołani nowi członkowie.

REKLAMA

Do Rady Nadzorczej Ferro S.A. zostali powołani Piotr Kaczmarek oraz Jan Woźniak.
Piotr Kaczmarek to absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, kierunek filologia germańska. Posiada tytuł CFA (Chartered Financial Analyst) oraz licencję maklera papierów wartościowych.
Od początku kariery zawodowej związany z rynkiem kapitałowym. Ma 19 lat doświadczenia w analizie i wycenie instrumentów finansowych. Zarządzał portfelami akcji dwóch największych funduszy emerytalnych w Polsce: ING OFE i Aviva OFE. Jest współautorem pierwszych na rynku funduszy emerytalnych, wzorcowych „Zasad Ładu Korporacyjnego”. Piotr Kaczmarek obecnie pełni funkcje członka rady nadzorczej ROBYG S.A. oraz Harper Hygienics S.A. 

Jan Woźniak jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którą ukończył w 1995 roku. Aktualnie zasiada w Radach Nadzorczych takich spółek jak Sanok Rubber Company S.A., Mennica Polska S.A., Pflaeiderer Grajewo S.A.. Jest Partnerem zarządzającym w spółce DSW AFM Sp. z o.o.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA