REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ferro uaktualnia bazę 3D dla projektantów

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 20 lip 2017 13:03
Ferro uaktualnia bazę 3D dla projektantów
Fot. Pexels

Ferro we współpracy z CAD Projekt K&A uaktualniło bazę modeli 3D produktów ze swojego asortymentu.

REKLAMA

Ferro we współpracy z partnerem – firmą CAD Projekt K&A uaktualniło bazę produktów przeznaczoną przede wszystkim dla projektantów, architektów i architektów wnętrz. Baza jest kompatybilna z programami: CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie i zawiera obecnie 250 modeli 3D baterii łazienkowych, zlewozmywakowych oraz natrysków.

Na szczególną uwagę zasługuje armatura oszczędzająca wodę, oznakowana certyfikatem EU Ecolabel, czyli kolekcje baterii: Genova, Veneto i Cassino VerdeLine, baterie zlewozmywakowe do zlewozmywaków granitowych oraz baterie kuchenne z regulatorem ceramicznym Cold Start – Rapsody, Maestro i Sonata.

W uaktualnionej bazie znalazły się też nowoczesne zestawy natryskowe z deszczownią i baterią: Trinity i Algeo, a także kolekcja baterii o atrakcyjnej linii wzorniczej Algeo Square. Na specjalne wyróżnienie zasługuje również armatura do obiektów użyteczności publicznej, a w niej między innymi baterie i natryski dla budynków podlegających certyfikacji LEED i BREEAM.

Pliki 3D są dostępne na stronie internetowej producenta www.ferro.pl/pliki-modele-3d-produktow.html oraz w zakładce Produkty na kartach odpowiednich produktów. Modele Ferro znajdują się również na stronie internetowej CAD Projekt K&A i są dystrybuowane w formie e-mailingu do wszystkich subskrybentów z bazy partnera.

Firma Ferro podkreśliła, że ma nadzieję, że przygotowana przez nas baza produktów zainspiruje profesjonalistów do tworzenia interesujących projektów łazienek i kuchni.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA