REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ferro udostępniło nowy katalog produktów

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 24 wrz 2015 15:21
Ferro udostępniło nowy katalog produktów
fot. Ferro

W połowie września firma wprowadziła nowe katalogi ze swoją ofertą. Są już dostępne do pobrania ze strony producenta.

REKLAMA

Katalog w przyjaznej dla użytkownika szacie graficznej prezentuje kompletny asortyment FERRO w nowej odświeżonej formie. Zmieniony układ produktów ułatwia poruszanie się po ofercie, która została podzielona na działy odpowiadające typowym grupom produktów. Wyróżnione oddzielną kategorią zostały produkty  z linii VerdeLine.

Czytelny i spójny merytorycznie podział pozwala na szybkie znalezienie poszukiwanego produktu. Nawigację po katalogu ułatwia system oznaczeń za pomocą kolorów, infografiki, opisów, schematów oraz rysunków.

Każdy z 2 507 produktów zamieszczonych w publikacji posiada odrębną tabelkę z nazwą produktu, kodem, zdjęciem, opisem, a często także rysunkiem/ schematem podłączenia lub montażu. Taki sposób prezentacji jest kompatybilny z informacjami zawartymi na stronie producenta w zakładce Produkty. Dzięki temu użytkownik może otrzymać niezbędne wskazówki przydatne w wyborze odpowiedniego asortymentu, takie jak: wymiary, parametry techniczne oraz cechy produktu, a także dowiedzieć się czy jest on nowością rynkową.

Wersja elektroniczna katalogu jest do pobrania na stronie internetowej firmy w zakładce Katalogi. Dla wygody Internautów został on podzielony na 2 części: Katalog techniki sanitarnej oraz Katalog techniki grzewczej.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA