Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Fiora Bus podróżuje po Polsce

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 10 lip 2014 09:06
Fiora Bus podróżuje po Polsce
Fiora Bus. / fot. Fiora
Fiora Bus podróżuje po Polsce
Fiora Bus podróżuje po Polsce

Mobilny showroom podróżuje po Polsce od początku lipca do 15 sierpnia. Odwiedzi większe miasta w całej Polsce - na ten moment lista punktów, do których zawita mobilna ekspozycja liczy sobie ok. 50 salonów łazienkowych.

REKLAMA

- Jest to mobilny showroom z pełną ofertą fabryki, m.in kolekcją Privilege, która wygrała tegoroczny plebiscyt "Łazienka - Wybór Roku" - mówi Janusz Brzozowski, reprezentujący firmę w Polsce.

Dodaje zarazem, że samochód będzie w Polsce ok. 1,5 miesiąca (do 15 sierpnia) i w tym czasie odwiedzi wszystkie większe miasta w Polsce. Na ten moment lista salonów łazienkowych na trasie liczy ok. 50 punktów, ale gdyby firma była zainteresowana tym, by bus Fiory pojawił się u niej, organizator prosi o kontakt pod adresem e-mail fiora@fiora.pl. 

- Terminy pokazów są elastyczne. Z większych firm znanych na rynku na pewno odwiedzimy salony  Harimex, Hiper-Glazur, Servitor, Qatro, Prym, Sanpol, Cermag, San Studio, Akcess, Apis, Camero, Mirad, Glaz-Bud, Anicar, Herbeć, Argo, Eurobest, Max-Fliz, Sanimex, MCeramik, Mitra i Luxor. W busie pokazujemy cały przekrój oferty fabryki czyli brodziki, grzejniki, meble i umywalki - wylicza Janusz Brzozowski.
 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA