Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Firmy łazienkowe na Forum Dobrego Designu - zobacz kogo będzie można spotkać

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 08 gru 2015 10:04
Firmy łazienkowe na Forum Dobrego Designu - zobacz kogo będzie można spotkać

Podczas Forum Dobrego Designu w Warszawie będzie można spotkać się z licznymi przedstawicielami firm łazienkowych, którzy będą obecni ze swoimi stoiskami oraz prelekcjami.

REKLAMA

9 grudnia spotykamy się podczas Forum Dobrego Designu w Warszawie (w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin), które będzie okazją do rozmowy o kondycji i przyszłości polskiego wzornictwa. Wśród firm wspierających wydarzenie nie zabrakło marek związanych z branżą łazienkową. W przerwach między panelami dyskusyjnymi na specjalnie przygotowanych na tę okazję stoiskach będzie można porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych marek, poznać ich produkty, nawiązać biznesowe kontakty.

Partnerem głównym wydarzenia jest Ceramika Paradyż, która oprócz swojego stoiska będzie również miała swoich przedstawicieli na scenie. Rafał Domaradzki, dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego firmy weźmie udział w dyskusji "Projektowanie a rynek".

O 12:40 zapraszamy na Case Study tej firmy: "Tigua – sukces designu mierzony sprzedażowo", które poprowdzą Rafał Domaradzki oraz Anna Zalas, Kierownik Działu Kreacji i Ekspozycji.

Mecenasem wydarzenia została firma Koło z Grupy Geberit. Oprócz możliwości spotkania na stoisku marki, w dyskusji o związkach projektowania z rynkiem udział weźmie też Bartłomiej Pawlak, projektant który w swoim portfolio ma projekty dla marki Koło.

W licznym gronie marek, które wspierają tegoroczne Forum są też firmy łazienkowe. One także będą miały swoje stoiska podczas wydarzenia. O nowościach produktowych oraz rozwiązaniach w swojej ofercie będą opowiadać przedstawiciele Partnerów Forum - marek Vayer oraz Teka. Partnerami wspierającymi zostały zaś takie marki  jak Alcaplast, Damixa, Instal-Projekt, Peka czy Riho - ich rozwiązania również będzie można poznać podczas imprezy.

Zapraszamy!

Więcej informacji na http://www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/241/.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA