REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

[Forum Branży Łazienkowej] Marcelin Matusiak opowie, jakich łazienek pragną polscy konsumenci

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 09 marz 2018 11:26
[Forum Branży Łazienkowej] Marcelin Matusiak opowie, jakich łazienek pragną polscy konsumenci
Marcelin Matusiak, Strategic Insight Manager, Sales Effectiveness & Consumer Insights w GfK Polonia

Marcelin Matusiak, Strategic Insight Manager, Sales Effectiveness & Consumer Insights w GfK Polonia opowie, jakich łazienek pragną polscy konsumenci. Wszystko to na V Forum Branży Łazienkowej.

REKLAMA

Marcelin Matusiak, Strategic Insight Manager – Sales Effectiveness & Consumer Insights w GfK Polonia. Absolwent Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył specjalizację na kierunkach: Zarządzanie przedsiębiorstwem budowlanym oraz Badania marketingowe. W GfK Polonia specjalizuje się w badaniach rynków budowlano-remontowych i przemysłowych.

Badaniami dla tego sektora zajmuje się od 16 lat. Posiada bogate doświadczenia w zarządzaniu międzynarodowymi projektami (ilościowymi i jakościowymi), a także doradztwie strategicznym dla sektora budowlanego i przemysłowego. Prelegent licznych konferencji dla branży budowlanej, ekspert i szkoleniowiec. Szef międzynarodowego zespołu badań przemysłowych GfK – Chairman of Industrial & B2B Team CEE. Członek Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

Marcelin Matusiak opowie o jakich łazienkach marzą Polacy podczas prelekcji: "Klient. Jakie łazienki chcą mieć Polacy?" Chcesz dowiedzieć się dokładniej, co zaprezentuje Marcelin Matusiak na Forum Branży Łazienkowej?

Zarejestruj się już dziś!

WIĘCEJ O FORUM BRANŻY ŁAZIENKOWEJ

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA