REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

[Forum Branży Łazienkowej] Marek Przybył, twórca Łazienkaplus.pl, opowie jak skutecznie sprzedawać produkty w Internecie

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 13 marz 2018 15:35
[Forum Branży Łazienkowej] Marek Przybył, twórca Łazienkaplus.pl, opowie jak skutecznie sprzedawać produkty w Internecie
Marek Przybył, twórca i prezes zarządu w Łazienkaplus.pl S.A.

Marek Przybył, twórca i prezes Zarządu w Łazienkaplus.pl opowie jak można skutecznie promować swoją działalność i sprzedawać produkty dedykowane łazience w sklepach internetowych.

REKLAMA

Marek Przybył, twórca i prezes Zarządu Łazienkaplus.pl. Od początku kariery zawodowej związany z handlem. Od stworzenia w 2007 roku sklepu internetowego Łazienkaplus.pl odpowiada za jego rozwój.

Na początku 2007 r. stworzył sklep internetowy Łazienkaplus.pl jako jednoosobową działalność gospodarczą, którą w 2011 roku przekształcił w spółkę akcyjną Łazienkaplus.pl S.A.

Od początku działalności czynnie zaangażowany w bieżące zarządzanie oraz nadzór. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, posiada tytuł magistra.

Marek Przybył prezes, największego w Polsce sklepu online z wyposażeniem łazienek, weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Omnichannel – hybryda przyszłości. Jak zaistnieć w sieci? Czy internet to już najważniejsze narzędzie dotarcia do klienta i budowania wizerunku".

Chcesz dowiedzieć się dokładniej, co zaprezentuje Marek Przybył na Forum Branży Łazienkowej?

>>>Zarejestruj się już dziś!<<<


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA