REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

[Forum Branży Łazienkowej] Porozmawiajmy o przyszłości rozwoju branży łazienkowej

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 12 marz 2018 12:52
[Forum Branży Łazienkowej] Porozmawiajmy o przyszłości rozwoju branży łazienkowej
Podczas poprzedniej edycji Forum Branży Łazienkowej zorganizowanej 2017 roku, II panel dyskusyjny w całości poświęcony był sytuacji branży, koniunkturze i perspektywach rozwoju. Fot. Forum Branży Łazienkowej 2017

V edycja Forum Branży Łazienkowej rozpocznie się już 17 kwietnia br. Jednym z ważniejszych tematów poruszanych podczas tegorocznej edycji FBŁ będzie poszukiwanie odpowiedzi na czekające nas wyzwania, które będą miały istotny wpływ na rozwój branży łazienkowej w przyszłości.

REKLAMA

Forum Branży Łazienkowej to największe w Polsce wydarzenie poświęcone temu sektorowi. W tegorocznej edycji nie ominą Was ciekawe dyskusje, inspirujące prezentacje oraz wystąpienia.

Czytaj także: V Forum Branży Łazienkowej: ruszyła rejestracja!

Na osoby, które zdecydują się zarejestrować na tegoroczną edycję FBŁ, czeka też  wystawa nowych produktów i rozwiązań oraz Gala przyznania nagród w konkursach "Łazienka - Wybór Roku 2018" i "Salon Roku 2018”. O czym będziemy dyskutowali na Forum?

Przyszłość rozwoju branży 

Jednym z ważniejszych tematów poruszanych na Forum, przez zaproszonych ekspertów,  będzie poszukiwanie odpowiedzi na to, jaka przyszłość czeka naszą rodzimą branżę łazienkową.

Podczas panelu "Wyzwanie – dobra koniunktura. Przyszłość rozwoju branży łazienkowej" zaprezentujemy 100 najważniejszych graczy na polskim rynku łazienek. W tym zaszczytnym gronie znaleźli się nie tylko producenci, ale także dystrybutorzy całej gamy produktów dedykowanych łazience. 

Zaproszeni gości oraz eksperci postarają się też określić, jakie łazienki chcą mieć polscy konsumenci oraz jak sprostać ich coraz wyższym wymaganiom stawianym produktom przeznaczonym do aranżacji łazienek.

Jeżeli chcesz być "na czasie" i pierwszy dowiedzieć się jak  będzie się kształtować przyszłość branży łazienkowej w Polsce, nie czekaj – zarejestruj się już dziś!

 

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Pani Anno Szanowna!
    Łazienka jak wiadomo ma nie tylko służyć w swoim meritum do zachowania czystości i innych pomocniczych czynności ale również rozwijać umysłowo we wszystkich możliwych kierunkach w tym do przeszłości sięgać i już o tych prawidłach w Wielkim Poście mówić trzeba aby wstrząsu Chrystus Zmartwychwstały nie doznał na widok otaczającej rzeczywistości która dla nas jest piękna i nowoczesna a dla Niego może być stresująca. Jest to głębokie wyzwanie współczesnego designu i wart ten temat włączyć umocować w programie FBŁ.
    • _arp, 2018-03-17 12:29:13

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA