Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Fundacja We Are Water po raz drugi w Barcelona World Race

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 16 sty 2015 08:38
Fundacja We Are Water po raz drugi  w Barcelona World Race
Fundacja Barcelona Oceanic Navigation (FNOB) oraz Fundacja We We Are Water osiągnęły porozumienie w zakresie współpracy podczas kolejnej edycji Barcelona World Race. / fot. Roca

Fundacja Barcelona Oceanic Navigation (FNOB) oraz Fundacja We We Are Water osiągnęły porozumienie w zakresie współpracy podczas kolejnej edycji Barcelona World Race. Powołana z ramienia marki Roca organizacja, została sponsorem łodzi sterowanej przez Bruno i Willy’ego Garcia.

REKLAMA

Celem żeglarzy jest nie tylko jak najlepszy wynik, ale przede wszystkim podnoszenie świadomości na temat problemu niedoboru wody oraz fatalnych warunków sanitarnych na świecie.

W historii regat to już druga kooperacja tych dwóch fundacji. Za pierwszym razem We Are Water wspierała w zmaganiach załogę w składzie Jaume Mumbrú oraz Cali Sanmartí.

 - Cieszymy się, że ponownie będą nam towarzyszyć niesamowite emocje związane z przygodą, jaką są regaty dokoła świata. W ciągu czterech lat, które upłynęły od naszego pierwszego udziału w wyścigu, jako fundacja pracowaliśmy w różnych miejscach świata, realizując ponad 20 projektów nastawionych na pomoc potrzebującym. Wiemy, jak ważne jest uwrażliwianie ludzi na problemy związane z niedoborem wody na świecie. Jesteśmy przekonani, że Bruno i Willy Garcia pomogą nam, a przesłanie solidarności dotrze do najdalszych zakątków globu – podkreśla Xavier Torras, dyrektor fundacji We Are Water.

Zawody Barcelona World Race 2014/2015 wystartowały 31 grudnia. Bruno i Willy będą rywalizować na łodzi IMOCA 60 We Are Water.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA