REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Geberit inwestuje w Ozorkowie

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 22 lut 2017 12:46
Geberit inwestuje w Ozorkowie
Geberit inwestuje w Ozorkowie

Firma Geberit przeznaczy ponad 71 mln zł na rozbudowę zakładu w Ozorkowie. Realizacja inwestycji przewidziana jest na lata 2017-2021 oraz zakłada stworzenie nowych miejsc pracy.

REKLAMA

W poniedziałek 30 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie 10 nowych zezwoleń na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Geberit przeznaczy ponad 71 mln zł na rozbudowę zakładu w Ozorkowie.

- Nasza fabryka zlokalizowana w Ozorkowie, dzięki tej inwestycji zyska nowe moce produkcyjne i poszerzy asortyment oferowanych produktów. Stworzymy nowe miejsca pracy zarówno dla kobiet, jak mężczyzn. Pragnę podziękować wszystkim partnerom, którzy przyczynili się do tej inwestycji, przede wszystkim przedstawicielom ŁSSE oraz władzom miasta Ozorków – powiedział podczas uroczystości Stefan Paczos, dyrektor fabryki Geberit w Ozorkowie.

Geberit produkuje w Ozorkowie kabiny prysznicowe, wanny oraz brodziki akrylowe. Dzięki nowej inwestycji asortyment wzbogaci się o elementy instalacji wodnych i gazowych wykonanych ze stali nierdzewnej, stali węglowej, miedzi oraz stopu miedzi, niklu oraz żelaza i mosiądzu.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA