REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Fot. Geberit

Firma w marcu uruchomiła program rekomendacji dla użytkowników toalet myjących AquaClean. W zamian za promowanie produktów marki, klienci mogą liczyć na nagrody. Mogą też dołączyć do akcji charytatywnej marki.

REKLAMA

Osoby, które polecą produkty Geberit swoim znajomym będą mogły wesprzeć akcję charytatywną „Pomaganie to nie wody lanie” lub wybrać dla siebie prezent, a nowi klienci otrzymają rabaty. Wszystkie dokonane zakupy automatycznie wezmą udział w AquaKonkursie 2015.

W ramach akcji każda osoba na co dzień korzystająca z własnej toalety myjącej może polecić jedną, zaprzyjaźnioną osobę, która chciałaby także posiadać produkt marki Geberit. Dzięki rekomendacji osoba kupująca otrzymuje dodatkowy rabat na zakup toalety myjącej, a polecająca wybrany przez siebie prezent: walizkę kabinową, kosmetyczkę podróżną albo przenośną ładowarkę powerbank.

Zgłoszeń można dokonać na www.geberit-aquaclean.pl, a tym samym bezpłatnie przedłużyć gwarancję o dodatkowy rok.

Zamiast nagrody można wesprzeć akcję zainicjowaną przez firmę Geberit z Fundacją Przyjaciółka „Pomaganie to nie wody lanie”. Celem jest zebranie 50.000 zł na wsparcie Rodzinnych Domów Dziecka w Polsce. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na opłacenie ich rachunków za wodę.
Wielki AquaKonkurs 2015

Wszystkie osoby, które dokonają zakupu toalety myjącej Geberit AquaClean biorą udział w Wielkim AquaKonkursie 2015, w którym do wygrania jest Weekend Wellness w hotelu Głęboczek dla 2 osób o wartości 1000 zł. Warunkiem konkursu jest odpowiedź na pytanie: „Jaki argument najlepiej przekonał Twojego znajomego do zakupu toalety myjącej?”. Wybór najciekawszych odpowiedzi zostanie przeprowadzony dwukrotnie – 30 czerwca i 23 grudnia 2015 roku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA