REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Geberit ponownie ruszył w trasę

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 26 sie 2016 09:11
Geberit ponownie ruszył w trasę
Mobilna ekspozycja czeka na instalatorów w tym roku jeszcze w Krośnie, Rabce-Zdrój, Bielsko-Białej, Kaliszu i Zielonej Górze.fot. Geberit
Geberit ponownie ruszył w trasę
Geberit ponownie ruszył w trasę

Po wakacyjnej przerwie, wraz z końcem sierpnia Geberit wrócił na trasę i zaprasza instalatorów do swojego mobilnego centrum ekspozycyjno-szkoleniowego.

REKLAMA

W czasie spotkań On Tour instalatorzy mogą poznawać nowoczesne rozwiązania z zakresu techniki sanitarnej z marką Geberit. Temat systemów instalacyjnych prezentowany jest w atrakcyjnej formie, między innymi za pomocą filmów instruktażowych i warsztatów. Na pokładzie mobilnej ekspozycji podróżującej po kraju, uczestnicy wydarzenia znajdą ciekawe instalacje, nowości oraz flagowe produkty i rozwiązania Geberit, które mogą nie tylko obejrzeć na miejscu, ale także przetestować.

Możliwość spotkania ze specjalistami i doradcami Geberit to znakomita okazja na zadanie nurtujących pytań i wymianę zawodowych doświadczeń. W trakcie szkoleń, rozmów i warsztatów uczestnicy akcji dowiadują się, jak oszczędzać czas podczas montażu, a co za tym idzie zwiększyć efektywność swojej pracy.

Poznają także zalety aplikacji Geberit ProApp, która odszukuje pasujące części zamienne, rozpoznaje spłuczki wyprodukowane po 1975 roku oraz skanuje kod kreskowy i identyfikuje produkt. Instalatorzy, którzy przyniosą swoje zaciskarki sprawdzą ich sprawność na mechanicznych testerach do kontroli siły nacisku.

Dodatkowo uczestnicy w krótkiej ankiecie mogą podzielić się swoimi oczekiwaniami wobec produktów oraz programu Certyfikowany Instalator Geberit. 

Każdy instalator, który odwiedzi Geberit On Tour może podjąć wyzwanie i wziąć udział w konkursie na najszybszy montaż Mapress. Na pierwsze trzy osoby, które najszybciej wykonają określoną sekwencję zadań, czekają atrakcyjne nagrody.

Trasie Geberit On Tour towarzyszy także akcja sprzedażowa dla najlepszych instalatorów sezonu. Za dokonanie zakupów produktów Geberit za określone kwoty czekają gwarantowane nagrody. Wystarczy wysłać zgłoszenie w okresie 30 dni od wydarzenia. Do odbioru czekają, między innymi: odzież robocza, smartfon Samsung Galaxy lub tablet, bilety na Grand Prix w żużlu w Toruniu, wejście na mecze Ligi Światowej w Piłce Siatkowej, a także zaproszenie na imprezę finałową, na której można przeżyć motoryzacyjną przygodę życia.

Ciężarówka zawitała już 25 sierpnia do Krosna i 26 sierpnia do Rabki-Zdrój. Mobilna ekspozycja czekać będzie jeszcze na instalatorów w Bielsku-Białej (Hydrosolar, 30 sierpnia), Kaliszu (Termika, 1 września) i Zielonej Górze (Bims Plus, 2 września).

Więcej szczegółów i informacji o V edycji Geberit OnTour można znaleźć na stronie internetowej organizatora.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA