REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Geberit wspiera Regaty Architektów Wnętrz

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 15 wrz 2017 12:31
Geberit wspiera Regaty Architektów Wnętrz
Regaty Architektów Wnętrz

Już dziś, 15 września, rozpoczyna się szósta edycja Regat Architektów Wnętrz 2017. W tegorocznej imprezie weźmie udział ponad 100 przedstawicieli biur projektowych z całej Polski. Geberit jest sponsorem tego wydarzenia.

REKLAMA

Podczas trzydniowych regat, uczestnicy będą się ścigać na 20-tu 9-metrowych jachtach kabinowych zapewnionych przez organizatora. Zawody pozwolą wyłonić najlepsze załogi żeglarsko-architektoniczne w Polsce. Impreza jest szansą na oderwanie się od codziennych obowiązków i zasmakowanie sportowej rywalizacji, ale również na nawiązanie wartościowych relacji biznesowych. Wszystko to w pięknych okolicznościach mazurskiej przyrody.

W działaniach Grupy Geberit żywioły odgrywają nieocenioną rolę, a woda jest bez wątpienia najważniejszym z nich. To nie tylko podstawa funkcjonowania wytwarzanych przez firmę produktów, ale także wyjątkowe możliwości dla amatorów sportowej rywalizacji – aktywnie wspieranej przez Geberit w ramach różnego rodzaju inicjatyw.

Ogólnopolskie Regaty Architektów organizowane są od 2012 roku, skupiając każdorazowo coraz więcej przedstawicieli branży. Regaty Architektów Wnętrz 2017 odbywają się pod Patronatem Honorowym Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP oraz Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz. Partnerami wydarzenia są Archimania.pl i 3DLive.

Źródło: Geberit


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA