Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Fot. Shutterstock.

Jak pozyskiwać kapitał na rozwój firmy poprzez rynek giełdowy, dotacje unijne, czy pożyczki dowiedzą się uczestnicy konferencji, która 8 maja odbędzie się w Rzeszowie.

REKLAMA

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga zapraszają na konferencję „Potęga rozwoju – rozwój do potęgi. Drogi MŚP po kapitał”. Drugie już spotkanie z tego cyklu odbędzie się 8 maja br. w Rzeszowie.

Spotkania mają na celu przedstawienie różnych form pozyskiwania kapitału, w tym oferty GPW dla przedsiębiorców, jak również umożliwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów z doradcami, którzy będą wspierać spółkę w przygotowaniach do IPO. Podobne warsztaty były organizowane przez Giełdę w ubiegłych latach i cieszyły się dużym zainteresowaniem, podobnie jak konferencja zorganizowana 24 kwietnia w Opolu, co zachęciło organizatorów do ponownego zaprezentowania tego zagadnienia.

Integralną częścią każdej konferencji jest debata, której uczestnicy dyskutują nt. metod finansowania MŚP, w tym pozyskiwania kapitału na rozwój firmy poprzez rynek giełdowy, dotacje unijne, czy pożyczki. W trakcie debaty przedsiębiorcy dowiedzą się o możliwościach jakie daje emisja akcji na rynku NewConnect i obligacji na rynku Catalyst.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego. Partnerami konferencji są Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego oraz DSBJ Grupa Doradcza Sp. z o. o. Sponsorami wydarzenia są Kopsky Solutions Poland Sp. z o.o. - twórcy usługi boomway.pl oraz Energia dla Firm Sp. z o.o. Patronat medialny nad konferencją objęli: Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, portal biznes2biznes.com, TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów oraz portal gospodarkaPodkarpacka.pl.

Rejestracja pod tym linkiem: http://www.gpw.pl/konferencja_rzeszow

(źródło: Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA