REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grohe otwiera nowy ośrodek szkoleniowy

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 17 cze 2016 11:22
Grohe otwiera nowy ośrodek szkoleniowy
Otwarcie Grohe Dual Tech w New Delhi.
Grohe otwiera nowy ośrodek szkoleniowy
Grohe otwiera nowy ośrodek szkoleniowy
Grohe otwiera nowy ośrodek szkoleniowy

Grohe, we współpracy z organizacją Don Bosco Mondo, zainaugurowało działalność ośrodka szkoleniowego dla instalatorów w Indiach.

REKLAMA

Firma Grohe otworzyła swój trzeci ośrodek szkoleniowy dla młodzieży w Indiach - we współpracy z Salezjanami z organizacji Don Bosco Mondo. 19 maja 2016 roku zainaugurowano działalność obiektu. Ceremonia odbyła się w Don Bosco Technical Institute w New Delhi.

- Jestem bardzo dumny z tego, co Don Bosco Mondo i Grohe wspólnie osiągnęli. Po rozpoczęciu naszego projektu pilotażowego w Indiach w 2009 roku, inaugurujemy dzisiaj nasz trzeci ośrodek szkoleniowy Grohe Dual Tech. Nasz program szkoleń zawodowych młodzieży okazał się sukcesem w 100 procentach. Oferuje uczniom perspektywy znalezienia przyszłościowego zatrudnienia i do tej pory wszyscy absolwenci z powodzeniem weszli na rynek pracy. Wynik ten znacznie przekroczył moje pierwotne oczekiwania - powiedział na uroczystości otwarcia Michael Mager, członek Zarządu Grohe.

Program Grohe Dual Tech powstał w odpowiedzi na niedobór umiejętności w gospodarkach wschodzących. Firma Grohe podjęła współpracę z Don Bosco Mondo oferując wysokiej jakości szkolenia sanitarne na podstawie niemieckiej długoletniej tradycji systemu kształcenia zawodowego, który łączy w sobie praktyczne szkolenie z elementami edukacji ogólnej.

Kursy są dostosowane do konkretnych potrzeb i warunków w poszczególnych krajach, a absolwenci otrzymują certyfikat dający perspektywę godnej, przyszłościowej i dobrze płatnej pracy. Holistyczne podejście Bosko wykracza poza praktyczne szkolenia, skupiając się również na rozwoju osobistym uczestników. Studenci uczą się np. technik komunikacyjnych, informatycznych, jak również języka angielskiego.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA