REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grohe Polska wśród najlepszych pracodawców w Polsce

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 06 kwi 2017 13:30
Grohe Polska wśród najlepszych pracodawców w Polsce
Fot. Grohe
Grohe Polska wśród najlepszych pracodawców w Polsce
Grohe Polska wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Firma Grohe Polska znalazła się na 4 pozycji Listy Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce 2017 tworzonej przez Great Place to Work®, w kategorii firm zatrudniających poniżej 50 pracowników.

REKLAMA

Obecność firmy na Liście stanowi doskonały wyraz profesjonalizmu Grohe Polska, który uwidoczniony jest nie tylko w doskonałej jakości produktach, ale także opinii doskonałego pracodawcy.

28 marca 2017 r. Great Place to Work® ogłosił tegoroczną Listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017. Wśród 20 docenionych firm, wyróżnionych w 3 kategoriach zależnych od wielkości zatrudnienia, znalazło się Grohe Polska.

„Wszyscy laureaci konkursu zasługują na ogromne uznanie. Mamy świadomość, że nie jest łatwo zakwalifikować się do tego grona, bo konkurs nie należy do łatwych. W procesie oceny trzymamy się twardych kryteriów, a na końcowy wynik największy wpływ ma opinia samych pracowników o firmie” – mówi Maria Zakrzewski, Prezes Zarządu Great Place to Work® w Polsce.

Satysfakcja osób zatrudnionych w firmach-laureatach konkursu jest wyjątkowo wysoki. 81% pracowników było skłonna zgodzić się ze stwierdzeniem „biorąc wszystko pod uwagę, uważam, że moja firma jest wspaniałym miejscem pracy”.

Firma Grohe Polska, podobnie jak pozostali laureaci tegorocznej edycji konkursu zostali wyłonieni spośród 83 firm przebadanych przez Great Place to Work® w Polsce. Grohe Polska na liście zajęło wysokie, czwarte miejsce, udowadniając tym samy swoją pozycję innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmy. To kolejny argument za tym, że Grohe Polska stawia na profesjonalizm w każdym obszarze działalności firmy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA